Luana Vjollca “nxeh” Instagramin/ Pozon seksi duke treguar “muskujt” – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Luana Vjollca “nxeh” Instagramin/ Pozon seksi duke treguar “muskujt”

Publikuar

-

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca po shijon suksesin e tre projekteve muzikore, të cilat numërojnë miliona klikime në kanalin Youtube.

Së fundi Luana po përgatitet dhe për një bashkëpunim tjetër me Fifi, por ende nuk kanë zbuluar detaje të reja.

Në llogarinë e saj në Instagram Luana ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi e veshur me një kostum ngjyrë jeshil dhe jep mesazhin për të gjitha gratë.

LEXO EDHE:  Fansja ofendon keq moderatoren/ Aulona Musta e zemëruar “shpërthen” me komentet

“Çdo herë që një grua ngrihet për vete, ajo ngrihet për të gjitha gratë!”-shkruan krahas fotos Luana Vjollca./ CNA.al

Aktualitet

Fansja ofendon keq moderatoren/ Aulona Musta e zemëruar “shpërthen” me komentet

Publikuar

-

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale, e cila njihet tashmë për replikat që bën me ndjekësit e saj.

Fotoja e fundit e Aulonës në Instagram është bërë një temë diskutimi për ndjekësit, të cilët kanë shpërthyer në komente ofenduese ndaj saj.

Aulona ka publikuar një foto ku shfaqet me bahskëshortin e saj dhe menjëherë kanë nisur reagimet nga më të ndryshmet.

“Ti veç femër nuk je … dhe mbi të gjitha nuk mund të them mami .. çfarë edukate do i japësh vajzës tiii .. tiii je për te semafori o lal,”, i shkruante fansja ndërkohë që Aulona ja ka mbyllur gojën me përgjigjen.

LEXO EDHE:  “Me moshën vjen eksperienca, sidomos në shtrat”/ Bebe Rexha publikon “foton e guximshme”

“Fakti që ke ëndërruar gjithë jetën të punosh te semafori për vete, por u detyrove të martoheshe e lindje fëmijë në moshë të re dhe tani je e dëshpëruar, nuk do të thotë që të gjithë e kanë këtë dëshirë, o lal!

Imagjino që po rrit dy djem kjo qenia këtu…imagjino çfarë trajtimi do t’i bëjnë vajzave, duke patur shembullin e kësaj nëne! Kushedi të shkretën e ka rrahur burri ose vjehrra që në mëngjes dhe vjen më shfryhet mua…”, përfundon ajo.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Modelja e famshme tregohet “e pamëshirshme”/ Nuk resht së befasuari me fotot e saj

Publikuar

-

Modelja e famshme Kendall Jenner si shumë herë të tjera i ka lënë të gjithë fansat e saj me gojë hapur.

Së fundi, modelja ka realizuar një set fotografik ku shfaqet krejtësisht nudo, duke bërë një zhurmë të madhe në rrjetet sociale.

Edhe pse janë bardh e zi, çdo detaj i tyre shihet qartazi.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mert Alas (@mertalas) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Nuk dinë të ndalen/ Motrat Kardashian “ndezin” Instagramin me pozat seksi

Publikuar

-

Familja Kardashian ka vajzat më të famshme dhe të komentuara në botë. Yjet e serialit “Keeping up with Kardashians” nuk ndalen me pozat e tyre seksi në rrjetet sociale.

Kylie Jenner i habiti të gjithë me kostumin e saj të banjos, ndërsa Kim dhe Khloe kanë dhuruar për fansat e tyre disa poza vërtetë shumë seksi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending