Connect with Us

Vrasje të vogla/ Rashel tregon sekretet e Merves dhe Serhanit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Rashel tregon sekretet e Merves dhe Serhanit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Enver i propozon Arzus të dalin bashkë. Merve vendos të organizojë një festë për ditëlindjen e Milës. Pelin i tregon Burxhus se Merve i tregoi Mehmetit që raporti ishte fallco. Arzu darkon me Enverin. Mehmet e kalon darkën me fëmijët dhe pret Arzun. Arzu kthehet në shtëpi dhe i thotë Mehmetit se ndodhej me të dashurin e saj. Rashel jep dëshminë e saj në komisariat dhe i tregon komisarit çfarë ka ndodhur në shtëpinë e Merves.

Rashel tregon se Burxhu dhe Pelin ishin shumë kurioze për jetën e Merves ndërsa Serhani nuk kishte marrëdhënie të mira me nënën e tij. Ajo tregon që Serhani në fillim ishte shumë nervoz por disa kohë më vonë filloi të ishte i lumtur. Rashel një natë e kishte përgjuar duke folur në telefon dhe e kishte kuptuar që ai ka një femër tjetër. Merve organizon një festë të madhe për ditëlindjen e Milës. Serhan e kritikon Merven. Ajo e pyet se kush është e dashura e tij. Serhan nuk i tregon dhe bëhet nervoz. Serhan vendos të qëndrojë në festë për shkak të Milës. Pelin bind Arzun që të shkojnë në festën e Merves.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Publikuar

-

Nga

Shpërthen me format e saj/ Jojo Babie ndez imagjinatën e meshkujve

Modelja e njohur e Instagramit Jojo Babie, njihet për fotot provokative në rrjetet sociale. Jojo ka publikuar setin e saj më të fundit ku ka treguar më së miri format e saj trupore.

Jojo Babie nuk mban asnjëherë reçipeta dhe këtë e tregojnë edhe fotot që ajo publikon. Modelja ka pranuar se ka bërë operacion për zmadhimin e gjoksit. Ajo numëron mbi 9 milionë ndjekës në rrjetet sociale ku ndan foto shumë seksi.

LEXO EDHE:  Në ‘Sulltanesha Kosem’ do të ndiqni, Çfarë po kurdis Hymanshah me Skënderin? Kosem zbulon një imazh të njohur tek pikturat e Jaseminit.

LEXO EDHE:  Në 'Sulltanesha Kosem' do të ndiqni, Çfarë po kurdis Hymanshah me Skënderin? Kosem zbulon një imazh të njohur tek pikturat e Jaseminit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 10 korrik 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 7 korrik 2020

Dashi

Nuk përjashtohet mundësia që ju të vendosni që të ndërprisni lidhjet me persona që i keni ndjerë të largët. Në këtë formë do të ndiheni më qetë.

Demi

Nuk është e lehtë të mbani nën kontroll emocionet tuaja. Gjatë kësaj periudhe edhe paratë mund të jenë problem. Kështu që bëni mirë që të shmangni shpenzimet e çmendura dhe investimet e nxituara.

Binjakët

Çdo lidhje e re qoftë në dashuri apo në miqësi duhet përballuar me optimizëm dhe kurajo. Gjatë kësaj dite, mund të bëni njohje të reja dhe sjellja juaj do të jetë vendimtare për të përcaktuar nivelin e ri në të cilin do të kalojnë.

Gaforrja

Qielli i kësaj të premteje parashikon tension. Nuk duhet të harroni se Venusi ndodhet në shenjën tuaj dhe kjo do të sjellë njohje të reja dhe miqësi të sinqerta.

Luani

Gjatë kësaj dite do të ndiheni nën presion dhe disa mund t’iu japin të drejtë vetëm për të shmangur konfrontimet. Fatmirësisht fundjava sjell disa këshilla dhe emocione më shumë.

Virgjëresha

Është momenti për të menduar për një jetë të re. Po ashtu do keni mundësi që të merreni me një projekt të madh i cili do të marrë jetë në vjeshtë dhe më konkretisht mes tetorit dhe dhjetorit.

LEXO EDHE:  Seriali “Dashuri Bardh e Zi” Sot do të ndiqni,Vildan dhe Asllë bëhen mike!

LEXO EDHE:  Xhenet rrezikon të bie nga lartësia, Arzu i shpëton jetën/Ja çfarë do të ndodhë sot

Peshorja

Kjo ditë do ju ndihmojë që të rigjeni besimin në vete. Në punë doni që të vlerësoheni për punën e bërë këto ditë, por kjo gjë do të ndodhë brenda pak ditësh, ndaj bëni durim.

Akrepi

E premtja do të sjellë përmirësim të pjesshëm, pasi nga ana mendore jeni shumë të stresuar dhe të lodhur. Këshillohet që të ulni ritmin dhe të mendoni më shumë për mirëqenien tuaj.

Shigjetari

Kjo ditë ju fton që të bëni më shumë dhe të përjetoni emocione të reja, shkruan noa.al. Dallim do të bëjë sjellja që do të manifestoni ndaj atyre që keni përreth dhe që ju duan.

Bricjapi

Kjo periudhë përfaqëson për ju një lloj lirie. Shumë prej jush janë përballur me një krizë kohëve të fundit, por fatmirësisht situata po kthehet në normalitet ndaj merrni frymë lirisht.

Ujori

Ju pret një ditë nën ritmin e duhur dhe nën presion, për shkak të disa probleme që keni pasur në punë. Prej tyre do të kushtëzohet jeta juaj private dhe sentimentale.

Peshqit

Prania e Venusit dhe Hënës në shenjën tuaj, ju bënë më të fortë. Kujdes duhet treguar në fundjavë, pasi ardhja e saj do të sjellë edhe ndonjë vuajtje apo lëndim.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Seriali “Dashuri Bardh e Zi” Sot do të ndiqni,Vildan dhe Asllë bëhen mike!

LEXO EDHE:  'Dashuri Bardh e Zi'/ Ferhat tenton të bindë Asllën që të mos e lërë

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE