Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere – CNA
Connect with us

Aktualitet

Foto- Bluza që po “pushton” Instagramin/ Njihuni me trendin më të ri të kësaj vere

Publikuar

-

Moda këtë verë i ka habitur të gjithë me risitë e saj dhe me ngjyrat e ndezura. Mes fustaneve dhe këpucëve të cilat janë më in në këto temperatura të larta, kjo bluzë ka bërë namin në Instagramin e të famshmeve të huaja dhe shqiptare.

Kryefjala e kësaj bluze janë puplat! Është marka “Attico” ajo e cila ka ekskluzivitetin e kësaj bluze që në fakt është bust dhe e thurur me pupla anembanë.

LEXO EDHE:  Ndryshimi drastik i fotove të dasmës/ Ja trendi më i ri që po i "çmend" çiftet

Chiara Ferragni është ndër të parat fashioniste që e ka veshur versionin e saj ngjyrë pink, që i shkon kaq shumë!

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme.

 

 

Dafina Zeqiri

Hailey Baldwin

Liberta Spahiu

Elsa Hosk

Dea Michelle

Lori Hoxha

Aktualitet

Dokumentet-Berisha denoncon skandalin/ Si u grabit lulishtja e qytetit  

Publikuar

-

By

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot denoncimin e një qytetari, sipas të cilit është përvetësuar lulishtja e lagjes “Çlirim” në Berat, nëpërmjet një kontrate fiktive.

Denoncuesi thekson se kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.-së Berat eshte pervetesuar ne prone private dhe për më tepër, sipas tij kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie.

“Pershendetje! Eshte pervetesuar lulishtia e lagjes “Clirim” ne qytetin e Beratit nepermjet nje kontrate fiktive. Kjo lulishte ne bashkepunim me drejtues institucionesh dhe drejtues te Z.V.R.P.P.- Berat eshte pervetesuar ne prone private, kulmi arrin se personin e kane pajisur dhe me Certifikate pronesie. Bashkia Berat dhe cdo institucin tjeter ka dijeni, por per shkak te mandateve dhe perfitimeve personale heshtin. Asnje nuk po reagon per kete pamje, duan te ndertojne pallat… Ju lutem mos heshtni! Me respekt”-shkruan denoncuesi.

LEXO EDHE:  Ndryshimi drastik i fotove të dasmës/ Ja trendi më i ri që po i "çmend" çiftet

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Panik në Lezhë/ Makina merr flakë pranë një karburanti

Publikuar

-

By

makina ne flake ne tirane shperthen eksplozivi

Një makinë në qytetin e Lezhës është përfshirë nga flakët pasditen e sotme.

Ngjarja ka sjellë panik në qytet, pasi makina ka marrë flakë në afërsi të një karburanti dhe dyshohet se ka rrezik për shpërthim.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending