“Do largohem nga Shqipëria”/ Renato Mekolli habit fansat me përgjigjen – CNA
Connect with us

Aktualitet

“Do largohem nga Shqipëria”/ Renato Mekolli habit fansat me përgjigjen

Publikuar

-

Pasi mbylli me sukses sezonin e parë të “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli dha lajmin se në tetor do të nis sezoni i dytë i tij.

Së fundmi i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory ku ka zbuluar shumë detaje në lidhje me emisionin e tij, por gjithashtu ka habitur fansat teksa ka treguar se do të largohet një ditë nga Shqipëria.

“Unë jam kalimtarë në Shqipëri do të largohem përsëri”, ka thënë Renato dhe më vonë ka zbuluar detaje të reja për emisionin e tij.

LEXO EDHE:  E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Sipas tij, ky sezon do të jetë ndryshe dhe të gjithë konkurrentët do të jetojnë në një shtëpi të madhe bashkë që madje do të ketë dhe pishinë dhe të ftuar VIP. Po ashtu zbuloi se “Hell’s Kitchen” Kids do të fillojë në mars.

 

Aktualitet

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Publikuar

-

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit.

Por duket se kjo nuk i intereson aspak. Së fundi Megan i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj.

Bukuroshja e televizionit shafqet shumë joshëse me flokët e saj me nuancë rozë. Por ajo që ka tërhequr gjithë vëmendjen e paparacëve është fustani i saj, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

LEXO EDHE:  E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Qartazi mund të dallohen të gjitha linjat e saj trupore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Me shapka dhe bluzë kuq e zi/ Kujtim Gjuzi poston foton në breg të detit

Publikuar

-

By

lsi drejt falimentimit

Deputeti i listës së Lulzim Bashës, Kujtim Gjuzi ka tërhequr sërish vëmëndjen sot, nëpërmjet veshjes së tij.

Deputeti Gjuzi ka publikuar në rrjetet sociale, një foto duke qëndruar në breg të detit, ku shfaqet me shapka të bardha dhe një bluzë të kuqe që ka në sfond shqiponjën e flamurit kombëtar, si dhe një palë pantallona të shkurtra sportive në ngjyrë blu.

LEXO EDHE:  E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

I ofrojnë 35 milionë euro në sezon/ Ja kush është klubi i marrosur pas Gareth Bale

Publikuar

-

Nëse Gareth Bale thotë “po”, brenda pak orësh mund të shndërrohet në një nga 2-3 futbollistët më të paguar në botë.

Sigurisht, për ta bërë një gjë të tillë duhet të pranojë një ofertë që i ka ardhur nga Kina, ku sigurisht milionat nuk mungojnë.

E përditshmja britanike “Telegraph” raporton se Beijing Gouan, klubi me qendër në Pekin, i ka ofruar uellsianit një kontratë prej rreth 35 milionë eurosh në vit, që do ta bënte atë futbollistin më të paguar në Azi dhe jo vetëm.

LEXO EDHE:  E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Tani mbetet të mësohet nëse Bale do të vendosë të braktisë Europën, apo do të vazhdojë luftën e tij me Real Madrid, duke insistuar që të largohet nga dera kryesore e jo në mënyrën se si po mundohen ta largojnë nga “Los Blancos”.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending