Connect with Us

Horoskopi javor, 1 korrik deri në 7 korrik 2019

Life Style

Horoskopi javor, 1 korrik deri në 7 korrik 2019

Publikuar

-

Puna, financat dhe dashuria/ Horoskopi javor, 06-12 Korrik 2020

Dashi

Kjo javë do të jetë e mrekullueshme falë eklipsit të Mërkurit. Përmes tij do të arrini të nisni një fillim të ri, i cili do të ketë të bëjë me anën tuaj emocionale dhe inteligjencën. Venusi do të hyjë në shenjën e gaforres duke ju frymëzuar për dashuri dhe duke bërë që të ndiheni më mirë. Më në fund Mërkuri do ju sjellë në fund të javës argëtim, të qeshura dhe ditë vere.

Demi

Eklipsi diellor i të martës është duke dëgjuar qëllimet tuaja në lidhje me shtëpinë, familjen dhe ajo çfarë ju duhet për sigurinë tuaj emocionale. E mërkura do të jetë dita e duhur për të siguruar këto përpjekje. Të dielën do të keni më shumë besim në vete dhe gjithashtu do të jeni të mbushur me krijimtari.

Binjakët

Të martën duhet të bëni kujdes me paratë dhe gjërat që ju falin siguri. Venusi ju ndihmon të jeni të frymëzuar si dhe të kujdeseni sa më shumë për veten. Mërkuri do të ndikojë më shumë tek zonën tuaj të mendimit dhe tek fjalët, kështu që tregohuni të duruar.

Gaforrja

Eklipsi diellor në shenjën tuaj ju ndihmon dhe ju çon në një fillim të ri, aty ku do të dëshironi. Venusi hyn në shenjën tuaj duke e bërë ditëlindjen tuaj më të bukur dhe më romantike. Kujdes me sektorin financiar, duhet të përpiqeni të kurseni sa më shumë këto kohë.

Luani

Eklipsi diellor ju bën të mbylleni disi në vetvete. Venusni nga ana tjetër ju ndihmon që të afroheni me grupe të ndryshme. Do ti harroni dhe lini pas dashuritë e vjetra dhe do të shikoni më shumë drejt të ardhmes. Hapeni sa më shumë zemrën dhe nuk do të pendoheni.

Virgjëresha

Të martën kushtojini më shumë vëmendje miqësive tuaja dhe personave që keni rreth e rrotull. Bëni kujdes, pasi një hap ju ndan nga me një person nga miqësia në dashuri. Megjithatë do të jetë Mërkuri ai që do t’iu ndihmojë që të forconi më tepër intuitën për atë çfarë duhet të bëni.

LEXO EDHE:  Horoskopi e diel 8 janar

Peshorja

Eklipsi në sektorin tuaj profesionale do ju garantojë të martën ngritje në detyrë, punë të re ose një tjetër arritje profesionale. Venusi ju ndihmon gjithashtu edhe në sektorin e jetës sentimentale. Kini kujdes me miqtë, mund të keni debate.

Akrepi

Do të udhëtoni diku ku nuk keni qenë më parë. Mos u frikësoni, por shijojeni këtë eksperiencë. Venusi do ju sjellë më shumë optimizëm kur bëhet fjalë për dashurinë dhe romancën. Të reja do ju vijnë edhe sa i përket sektorit profesional.

Shigjetari

Mos kini frikë të përballeni me ndjenjat tuaja këtë javë. Venusi është gati t’iu ofrojë ndihmë në aspektin e ndjenjave dhe gjithashtu në jetën seksuale. Pritet të keni shumë udhëtime gjatë kësaj periudhe, përpiquni t’i shijoni.

Bricjapi

Këtë javë do ju plotësohet një ëndërr e madhe dashurie që keni patur gjatë gjithë kësaj kohe. Një person i ri do të vijë në jetën tuaj dhe ndoshta do të jetë ai që prisnit. Mundohuni të jeni të qartë lidhur me ndjenjat dhe pritshmëritë tuaja.

Ujori

Të martën do të fokusoheni në anën tuaj fizike, emocionale dhe mendore. Venusi do ju ndihmojë të harmonizoni përpjekjet tuaja. Bëni kujdes me dashuritë nga e kaluara pasi mund të shfaqen sërish.

Peshqit

Këtë javë do të ndiheni plot vetëbesim, lumturi dhe gëzim në mënyrë të papritur. Venusi do ju ndihmojë për të nisur një lidhje të re. Mërkuri ju ndihmojë të merrni këshilla të vyera sa i përket shëndetit tuaj./ Burimi Noa.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën “kundër”, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

LEXO EDHE:  Horoskopi 18 Qershor 2016

LEXO EDHE:  Horoskopi e diel 8 janar

“I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m’hangër. Qenushat e vegjël.”- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

 “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

Publikuar

-

Nga

Ola Zenelaj është konkurentja më e re në Përputhen e cila “përçau” çiftin Sindi-Murat. Gjatë takimit të parë me Muratin ata u shfaqën shumë të afërt me njëri tjetrin.

Sigurisht, që kjo gjë nuk i pëlqeu Sindit e cila i kërkoi llogari Muratit duke u justifikuar me faktin se kishte investuar në “lidhjen” e tyre, ndërsa ky i fundit nga ana tjetër shprehu pëlqim për Olën.

Ditën e djeshme gjatë transmetimit të takimit të dytë ta Muratit dhe Olës, Mevlani u shprehj se afrimitetin e kësaj të fundit e shikon si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

LEXO EDHE:  Horoskopi e diel 8 janar

LEXO EDHE:  Horoskopi e diel 8 janar

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”– ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Publikuar

-

Nga

Mevlani indiferent ndaj Ledjanës/ Veprimi i tij bën ndjekësit të dyshojnë

Jasmina dhe Andi janë dy prej personazheve më të pëlqyer dhe të komentuar të Përputhen. Në puntatën e kaluar është transmetuar takimi mes tyre.

Pas takimit, Jasmina shpërtheu në lot duke u shprehur se, ndihej e lodhur nga e gjithë situata. Andi shkoi drejt saj për ta qetësuar dhe Ledjana i liroi vendin të ulej pranë Jasminës.

Ndërkohë ajo u ul në vendin e Andit, shumë pranë Mevlanit, por regaimi i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

Ndjekësit kanë vënë re që ai është treguar shumë indiferent, serioz dhe i ftohtë në atë moment. Menjëherë kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale ku shumë prej ndjekësve ju duket e çuditshme pse Mevlani nuk reagoi në atë moment.

LEXO EDHE:  Horoskopi e martë 7 mars

LEXO EDHE:  Horoskopi 25 Korrik 2016

Për më tepër lexoni disa prej komenteve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE