200 milionë nga taksat e shqiptarëve/ Pasuria e çmendur e Lulzim Bashës

Kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk ia di limitet pasurisë. I veshur me kostumin e politikanit, flet për varfëri, për rrënim të ekonomisë, ndërkohë vetë familjarisht jeton në luks. CNA.al ka zbardhur pasurinë e tij, bazuar në të dhënat e deklaruara pranë ILKDPKI-së,  dhe ku rezulton se nga kamarier në Rinas dhe përkthyes në Kosovë, … Continue reading 200 milionë nga taksat e shqiptarëve/ Pasuria e çmendur e Lulzim Bashës