Sot në “Vrasje të vogla”/ Mehmet braktis Burxhun dhe rikthehet tek Arzu – CNA
Connect with us

Life Style

Sot në “Vrasje të vogla”/ Mehmet braktis Burxhun dhe rikthehet tek Arzu

Publikuar

-

Oja shkon në apartamentin e Serhanit dhe kalojnë momente intime. Merve i tregon Mehmetit se raporti Burxhus është fallco. Mehmet ndahet nga Burxhu. Ai kthehet në shtëpi por Arzu nuk e pranon. Mehmet i premton Arzus se do e fitojë sërish.

Oja i tregon Edipit një foto të profesorit dhe e pyet nëse e njeh. Edip ia tregon foton Merves. Ajo tronditet kur mëson se profesori është gjallë. Merve shkon në spital dhe kërcënon profesorin. Profesori i thotë komisarit se ka nisur një jetë të re dhe nuk kthehet më pas. Merve i thotë Pelinit se ka vendosur të dorëzohet në polici.

Pelin i premton Merves se do e bashkojë me Serhanin vetëm që të mos dorëzohen në polici. Pelin bind Tajlanin të ftojë për darkë Serhanin. Serhan përballet me Merven dhe inatoset kur kupton që ka rënë në kurthin e tyre.

Merve pyet Serhanin nëse ka të dashur. Serhan i thotë se ajo nuk meriton ta dijë këtë. Mila shkon të flejë nga i ati dhe Merve i jep me vete një arush brenda të cilit fshihet një kamera.

Aktualitet

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që ditën e djeshme nga e motra.

Këngëtarja ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj por ai që ka tërhequr gjithë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Jakub Kindl, i cili shkruan fjalët më të bukura dhe të ndjera për gruan e tij.

“Gëzuar ditëlindjen për një njeri special i cili po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”,- ka shkruar sportisti në postimin e tij në ‘Instagram’ së bashku me një galeri fotosh të Afërditës gjatë momenteve më speciale të tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Marrëveshje 70 milionë dollarëshe/ Aktori i famshëm tundohet nga oferta e gjigantit të filmave

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Eddie Murphy, flitet se do të marrë një shumë të madhe parash nga gjiganti i filmave, Netflix.

Sipas TMZ 58 vjeçari do të rikthehet sërish te komeditë dhe po negocion një marrëveshje, e cila vlen rreth 70 milionë dollarë.

Kjo ofertë e majme vjen si pasojë e famës dhe suksesit që ka patur në filmat e mëparshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi shpatulla një pallto.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese dhe pëlqimet ndaj saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending