“Shkatërroni procesin zgjedhor”/ Përfaqësuesja e SHBA urgjent në zyrën e Bashës

Pas letrës skandaloze të Lulzim Bashës dhe Gazmend Bardhit, për shkatërrimin e procesit zgjedhor, të publikuar në media, por edhe edhe nga CNA.al , është vënë në lëvizje Ambasada e SHBA në Tiranë. Ndërkohë që fillimisht letra u publikua zyrtarisht në emisionin Real Story të Sokol Ballës dhe u mohua më pas, ishte vetë moderatori … Continue reading “Shkatërroni procesin zgjedhor”/ Përfaqësuesja e SHBA urgjent në zyrën e Bashës