Vrasje të vogla/ Merve dhe Pelin vrasin profesorin, ja ç’do ndodhë sot – CNA
Connect with us

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve dhe Pelin vrasin profesorin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Pelin i ofron Serhanit të dëshmojë në gjykatë. Serhan pranon duke menduar se Pelin do e ndihmojë meqë nuk flet më me Merven. Ditën tjetër Merve dhe Serhan kanë ditën e gjyqit të ndarjes. Merve kujton kohën kur Serhani i propozoi për martesë. Ai e mori këtë vendim i shtyrë nga Pelini. Rashel dëshmon në gjykatë. Asaj i kujtohen të gjitha rastet kur Merve ka bërë punë të fshehta kundër Serhanit. Rashel mban anën e Merves. Pas Rashelit dëshmon edhe Pelin. Serhan pret që Pelin të mbajë anën e tij por Pelin thotë para gjykatësit se Merve dhe Serhan kishin një martesë të shkëlqyer. Merve thotë para gjykatësit se nuk dëshiron të ndahet nga bashkëshorti i saj. Gjykatësi vendos që Merve dhe Serhan të qëndrojnë të martuar.

Merve i thotë Serhanit se ai do rikthehet sërish tek ajo dhe Mila. Serhan pyet Pelinin pse mbajti anën e Merves. Ajo i tregon se Merve i zgjidhi një problem dhe ajo ishte e detyruar t’ja kthente borxhin. Pelin kujton momentin kur Merve bëri plan që ato të zihen para syve të Serhanit që ai të bindet se nuk janë më mikesha. Burxhu kupton se Merve i bëri lojën me profesorin dhe e tërheq denoncimin ndaj tij. Mehmet kërkon kujdestarinë e fëmijëve nga Arzu. Profesori del nga burgu dhe takohet me Burxhun. Ajo i tregon se Merve i futi të dy në lojë. Burxhu i dërgon një mesazh Merves dhe Pelinit sikur ka ndodhur një skandal. Merve dhe Pelin shkojnë në vendngjarje por përballen me profesorin. Merve dhe Pelin vrasin profesorin duke e hedhur nga lartësia.

Aktualitet

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që ditën e djeshme nga e motra.

Këngëtarja ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj por ai që ka tërhequr gjithë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Jakub Kindl, i cili shkruan fjalët më të bukura dhe të ndjera për gruan e tij.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

“Gëzuar ditëlindjen për një njeri special i cili po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”,- ka shkruar sportisti në postimin e tij në ‘Instagram’ së bashku me një galeri fotosh të Afërditës gjatë momenteve më speciale të tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Marrëveshje 70 milionë dollarëshe/ Aktori i famshëm tundohet nga oferta e gjigantit të filmave

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Eddie Murphy, flitet se do të marrë një shumë të madhe parash nga gjiganti i filmave, Netflix.

Sipas TMZ 58 vjeçari do të rikthehet sërish te komeditë dhe po negocion një marrëveshje, e cila vlen rreth 70 milionë dollarë.

Kjo ofertë e majme vjen si pasojë e famës dhe suksesit që ka patur në filmat e mëparshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi shpatulla një pallto.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese dhe pëlqimet ndaj saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending