Vrasje të vogla/ Profesori tenton të vrasë Burxhun, ja ç’do ndodhë sot – CNA
Connect with us

Life Style

Vrasje të vogla/ Profesori tenton të vrasë Burxhun, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Mehmet i tregon Serhanit dhe Tajlanit se është i penduar që e shkatërroi familjen për Burxhun. Oja i dërgon mesazh Serhanit dhe i tregon se po shkon në restorant për një drekë me klient. Burxhu dhe profesori takohen në lokal. Burxhu shtiret si fanse e poezive të profesorit. Edip habitet kur i sheh bashkë. Profesori inatoset me Burxhun. Oja merr një ofertë të mirë për punë. Serhan shkon me jaht në restorantin ku ndodhet Oja dhe e merr atë me vete. Profesori i kërkon Burxhus të bëjnë një shëtitje dhe e çon në pyll.

LEXO EDHE:  Ngjarje e rëndë/ Ish-futbollisti vritet pranë shtëpisë së tij

Edip i ndjek. Profesori tenton ta vrasë Burxhun. Policia shkon në vendngjarje dhe arreston profesorin. Mehmet mëson se Oja dhe Serhan janë të lidhur. Serhan i tregon Mehmetit se ai dhe Oja po e mbajnë lidhjen e fshehtë pasi nuk është ndarë akoma nga Merve. Burxhu shkon tek Merve dhe i tregon çfarë i bëri profesori. Merve i jep Burxhus raportin fallco. Burxhu shkon ia tregon Mehmetit raportin dhe shtiret si e pafajshme.

Aktualitet

“S’je ti e bukur”/ Aulona Musta “shpërthen” keq ndaj ndjekësit

Publikuar

-

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Pothuajse çdo moment të ditës së saj ajo e ndan me në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundi moderatorja ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan: “Eshte tmerr i madh te dalesh me mua per kafe…pasi do te ta “nxi” jeten duke t’u lutur te cohesh te me besh foto, do vazhdoj te ta “nxi” duke te te larguar deri ne 1 km nga vendi i kafese me pretekstin “ja sa te gjejme nje vend tamam, se keto s’jane gje… nxirja vazhdon me fazen merr 123456789 poza qe ndryshojne ne asgje nga njera tjetra…per ta mbyllur me nxirjen me te keqe, ate te padurueshmen momenti kur shikon fotot dhe me turinjte e varur thua: “pfff s’me pelqen asnjera”, nderkohe qe personi qe ke perball dhe qe harxhoi gjysmen e kohes se kafes me ty, pasi degjon kete fjali eshte gati te te hedhi para makines se pare qe eshte duke kaluar… (Sot ky njeriu ishte mami, zakonisht eshte burri 🤣🤣🤣)”.

LEXO EDHE:  Ngjarje e rëndë/ Ish-futbollisti vritet pranë shtëpisë së tij

Pas këtij statusi, një nga ndjekësit e saj ka komentuar duke ofenduar moderatoren: “Je ti e pa bukur”. Por duke njohur karakterin e Aulonës ky koment nuk ka kaluar pa replikë nga ana e saj e cila i kthehet: “Tha një kokëcepsh”.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Pamje magjike/ Fotot mahnitëse nga “ajri” që do t’ju lënë gojëhapur

Publikuar

-

Fotot e shkrepura në momentin e duhur janë tepër mahnitëse për syrin e njeriut. “BrightSide” ka listuar 11 fotot më të bukura të kapura nga ajri dhe më pas i ka bashkuar në albume, duke servirur pamje magjike.

Për më tepër shijoni imazhet e mëposhtme…
LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Sot të gjithë me sytë nga qielli/ Çfarë do të ndodhë gjatë mesnatës?

Publikuar

-

Sot do të jetë një natë e veçantë për adhuruesit e eklipseve. Eklipsi i Hënës pritet të ndodhë në orën 22:00 i cili do të jetë tërësisht i dukshëm në të gjithë Italinë.

Ndërsa momenti më i rëndësishëm konsiderohet ora 23:30, momenti kur Hëna do të errësohet tërësisht nga hija e Tokës dhe do te zgjase deri në orën 2 të mëngjesit.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja tenton të kryejë vetëvrasje, ja ç’do ndodhë sot

Edhe pse bëhet fjalë për një eklips të pjesshëm Hëna gjithsesi do të duket kuqe. Fenomeni mund të shihet me sy të lirë pa patur nevojën e syzeve të veçanta.

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending