Vrasje të vogla/ Merve përdor Burxhun për të shpëtuar nga profesori, ja ç’do ndodhë sot – CNA
Connect with us

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve përdor Burxhun për të shpëtuar nga profesori, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Burxhu i premton Mehmetit se do e vërtetojë që është e pafajshme. Burxhu i kërkon ndihmë Merves për të gjetur një raport shtatzënie fallco. Merve vendos të shpëtojë nga profesori duke përdorur Burxhun. Ajo i thotë profesorit se Burxhu e dashuron dhe i lë një takim. Serhan i dërgon Merves letrat e divorcit. Merve i firmos. Serhan nis proçedurat e divorcit. Merve dhe Serhan kujtojnë fillimet e lidhjes së tyre. Avokatja paralajmëron Merven të mos bëj lojëra por Merve e ka thurur një plan. Ajo i kërkon Rashelit të dëshmojë në gjykatë.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

Merve i jep Burxhus librin e profesorit dhe i thotë të sillet si fanse e tij. Oja nxjerr në shitje shtëpinë. Tajlan kupton që Pelin është e shqetësuar dhe i thotë të shkojnë me pushime. Mehmet i tregon Tajlanit çështjen e Burxhus. Pelin shkon të marrë Berkun nga shkolla por tronditet kur mëson se ai është larguar. Ajo e gjen Berkun me profesorin në park.

Aktualitet

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që ditën e djeshme nga e motra.

Këngëtarja ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj por ai që ka tërhequr gjithë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Jakub Kindl, i cili shkruan fjalët më të bukura dhe të ndjera për gruan e tij.

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

“Gëzuar ditëlindjen për një njeri special i cili po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”,- ka shkruar sportisti në postimin e tij në ‘Instagram’ së bashku me një galeri fotosh të Afërditës gjatë momenteve më speciale të tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Marrëveshje 70 milionë dollarëshe/ Aktori i famshëm tundohet nga oferta e gjigantit të filmave

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Eddie Murphy, flitet se do të marrë një shumë të madhe parash nga gjiganti i filmave, Netflix.

Sipas TMZ 58 vjeçari do të rikthehet sërish te komeditë dhe po negocion një marrëveshje, e cila vlen rreth 70 milionë dollarë.

Kjo ofertë e majme vjen si pasojë e famës dhe suksesit që ka patur në filmat e mëparshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi shpatulla një pallto.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese dhe pëlqimet ndaj saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending