Takimi i Ramës në Shkodër/ Militantët e PD-së bllokojnë rrugën

Sipmatizantë të Partisë Demokratike dhe të LSI-së kanë dalë në protestë në aksin Lezhë-Shkodër për të bllokuar kryeministrin Edi Rama i cili ka paralajmëruar një takim elektoral në orën 19:00 në qytetin e shkodrës. Militantë janë grumbulluar në afërsi të zonës së Dajçit ku kanë shkuar edhe shumë forca Policie ku ndodhen protestuesit dhe kjo … Continue reading Takimi i Ramës në Shkodër/ Militantët e PD-së bllokojnë rrugën