“Do futeni në sherr”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi – CNA
Connect with us

Kuriozitete

“Do futeni në sherr”/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Dashi
Nje çeshtje shume e rendesishme do diskutohet sot. Nje biznes familjar do kete nje pengese apo do sqaroheni me te afermit.

Demi
Nje takim me nje person qe do ju deklaroj gjithcka ka kunder dhe pro jush do ju fuse ne mendime dhe ne veprime. Ndoshta qetesia juaj do prishet pak por per te rregulluar gjerat

Binjaket
Do manaxhoni ne menyre te pakontrolluar situatat dhe ceshtjet ekonomike. Ne nje moment do jeni ne rregull por shume shpejt do humbi kontrollin

Gaforrja
Nje person ne jeten tuaj do ju nxis sqarime debate apo plane te furishme dhe udhetime. Do jeni ne veprim por edhe ne pa vetepermbajtje

Luani
Do beni lufte me veten me kundershtaret me kujtimet dhe do keni gjume te trazuar. Psikologjikisht keni nevoje per njeshperthim te madh

Virgjeresha
Do arrini ne nje marreveshje por shume shpejt do plasi sherri dhe debati. Varet nga situata nese do arrini te qetesoni gjerat dhe te vahdoni lidhjen apo punen

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor 19 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Peshorja
Nje dite antagoniste kjo e sotmja ku doluftoni me fjale por edhe me veprim per te arritur nje pozicion imagjinar por jo te pamundur

Akrepi
Do jeni ne lufte me dike qe jeton larg i cili provokon aftesite dhe dinjitetin tuaj. Ju ka ftuar ne sfide dhe kjo ju ka bere nervoz por edhe te menduar

Shigjetari
Nga nje ane do merrni nga nje ane do jepni. Kjo dite duhet te shenohet si nje loje midis fitimit dhe humbjes ku shanset jane te barabarta

Bricjapi
Do keni perball partneritete te guximshme por edhe te pa duruar per te bere marrveshjet apo planet e tyre. Do konfliktoheni

Ujori
Ne lidhje me punen duhet te levizni shpejt qe te kapni mundesite qe do ju jepen. Perpiquni te thoni cdo gje me sinqeritet

Peshqit
Do ndjeheni nervoz ne jeten personale pasi cdo diskutim apo takim do perfundoj ne mosmarrveshje, ndarje dhe keqgjykime. Perpiquni te mos beheni ekstremist.

Aktualitet

Merimanga dhe hardhuca gjigande/ Vendi me gjallesat më të frikshme në planet

Publikuar

-

Nëse po planifikoni të shkoni me pushime në Australi, duhet të mendoheni dy herë. Merimanga që mbulojnë me rrjeta hapësira të tëra, hardhuca sa një dritare, lakuriqë nate sa një fëmijë, bretkosa që hanë gjarpërinj dhe insekte sa një mace do t’ju dalin para syve.

Më poshtë do të njiheni me një mori qeniesh të tjera e bëjnë kontinentin e bukur që të duket si një nga vendet më të frikshme në planet.

 

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor 19 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E premtja e “tersit”/ Këto shenja horoskopi duhet të kenë kujdes ditën e sotme

Publikuar

-

Dashi

Mund të planifikoni projekte të cilat mund ti vini në jetë në ditët në vijim, kur Hëna të jetë në favorin tuaj. Në dashuri do të ketë keqkuptime, për shkak të komunikimit aspak të kënaqshëm me njeriun e zemrës. Mundohuni që të gjeni mënyrën e duhur.

Demi

Është mirë që gjatë kësaj dite të shmangni konfliktet, veçanërisht në dashuri, ku nuk kanë rëndësi vetëm fjalët e thëna, por edhe ato të pathënat. Këshillohet që të bëni shumë kudes dhe të sqaroheni, pasi më vonë situata do të bëhet më e komplikuar. Po ashtu këshillohet që të pushoni më shumë dhe të hani më mirë.

Binjakët

Kjo e premte është mjaft e favorshme për të sqaruar çdo pakënaqësi të mundshme në sferën sentimentale. Sa i takon pjesës tjetër të jetës, do të ndiheni disi të pakënaqur, ku me gjasë do të keni ndjesinë se dikush ju është vënë kundër dhe ka tradhtuar besimin tuaj.

Gaforrja

Do të përballeni me disa probleme në sferën profesionale. Mundohuni që të bëni durim, pasi në ditët në vijim, situata do të përmirësohet. Nuk duhet të përzieni ngarkesën profesionale me jetën personale! Duhet ti kushtoni më shumë kohë dashurisë, pasi ka ardhur momenti për të rikuperuar.

Luani

Kjo premte do të jetë e mbushur me stres dhe tension, ndaj mundohuni që të ruani qetësinë. Fundjava do të jetë dukshëm më e mirë. Mundohuni që të rrini në shoqërinë e njerëzve që iu duan të mirën. Ky është momenti i duhur për të menduar për dashurinë.

Virgjëresha

Astrologu këshillon që të sqaroni çdo dyshim që ju mundon gjatë kësaj dite, pasi në vijim do e keni më të vështirë. Mundohuni që të relaksoheni më shumë, pasi do të keni nevojë për rikuperim.

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor 19 korrik 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni surprizat e kësaj dite për ju

Peshorja

Mund të përballeni me ndonjë kontrast në sferën personale. Bëni mirë që të programoni një udhëtim të shkurtër, diçka që t’iu mundësojë shkëputjen totale nga gjithçka. Keni nevojë që të shkëputeni nga problemet e përditshme dhe ato të punës.

Akrepi

Parashikohet një ditë nën ritmin e duhur, me ndonjë problem në sferën sentimentale. Ndoshta jeni duke kaluar një periudhë krize gjatë së cilës duhet të kuptoni se çfarë dëshironi. Bëni kujdes me financat, pasi gjatë këtyre ditëve do të përballeni me shpenzime shtesë.

Shigjetari

Ju pret një ditë pozitive dhe gjithë energji. Mundohuni që të përfitoni pasi fundjava do të jetë disi e rëndë për tu përballuar. Bëni mirë të shihni përreth edhe në sferën profesionale, pasi mund të përballeni me ndryshime të ndjeshme.

Bricjapi

Mundohuni që të përfitoni gjatë kësaj dite pasi yjet favorizojnë takimet dhe kontaktet. Përballoni çdo situatë me alegri, ndonëse mund të përballeni sërish me probleme në dashuri.

Ujori

Kjo është një periudhë gjatë së cilës jeta juaj po ndryshon ndjeshëm, pavarësisht nëse doni ose jo! Jeni në një fazë të ndjeshme transformimi! Kjo situatë ju streson dhe ju lodh, edhe pse ndoshta nuk do të ndodhin ndryshimet që dëshironi në sferën profesionale. Mundohuni që të tregoheni të durueshëm.

Peshqit

Kjo e premte do të jetë mjaft pozitive, gjatë së cilës mund të bëni rikuperime të ndjeshme, nëse keni jetuar një krizë në dashuri. Përfitoni nga fundjava për të sqaruar çdo dyshim. Jeni në gjendje që të bëni strategji në mënyrë që të përballeni me të tjerët./Burimi:noa.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Fotot që po “çmendin” rrjetin/ Zbuloni imazhet më mahnitëse rreth mrekullisë së Tokës

Publikuar

-

Toka është një vend i cili fsheh shumë mistere dhe mrekulli të cilat nuk shihen nga të gjithë njerëzit por vetëm nga ata që janë me fat.

“BrightSide” sjell në listën e mëposhtme disa foto mahnitëse rreth planetit tonë.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending