“Çmendet” Kejvina Kthella/ Del me gjoksin jashtë dhe pa të brendshme – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

“Çmendet” Kejvina Kthella/ Del me gjoksin jashtë dhe pa të brendshme

Publikuar

-

Modelja Kejvina Kthella është padyshim një nga vajzat më seksi në Shqipëri. Shpesh herë ajo i provokon ndjekësit e saj me fotot seksi.

Kështu ka ndodhur dhe me foton e sotme. Ajo është shfaqur e veshur me një fustan të bardhë që tregoi haptas që bukuroshja nuk ka të brendshme dhe gjithashtu ishte i hapur te gjoksi.

LEXO EDHE:  Fansja ofendon keq moderatoren/ Aulona Musta e zemëruar “shpërthen” me komentet

Fotoja ka marrë shumë pëlqime dhe komente komplimentuese për bukuroshen shqiptare.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Aktualitet

Leonora Jakupi flet për lidhjen disa vjeçare/ Tregon për herë të parë planet për martesë

Publikuar

-

Jetën e saj private e ka mbajtur gjithnjë larg mediave, pothuajse hermetike. Leonora Jakupi nuk ka folur asnjëherë për lidhjen e saj disa vjeçare, por ka ardhur momenti që të mësojmë më shumë detaje.

Gjatë një interviste për “Mirage”, Leonora ka pohuar se prej vitesh është në një lidhje me dikë dhe është shumë e lumtur, por duket se martesën e sheh në një të ardhme jo shumë të afërt.

“Unë nuk e kam të domosdoshme të firmos letra për t’i dhënë një emër lidhjes sime. Rendësi ka që jam e lumtur me personin që kam në krah. Ndërsa dasmën nuk e kam qejf, pasi më duket sikur kënaqen më shumë të ftuarit se çifti. Nëse do e bëj, këtë vit ose më vonë do jetë diçka e vogël dhe familjare”, u shpreh këngëtarja.

Le të kujtojmë se pas dy vitesh Leonora vendosi të rikthehej në muzikë me këngën “A m’ke harru”, e cila u prit me shumë dashuri nga fansat.

 

LEXO EDHE:  “U zhveshe dhe ti”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Mimoza Shkodrën në foton me bikini

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“U zhveshe dhe ti”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Mimoza Shkodrën në foton me bikini

Publikuar

-

Mimoza Shkodra është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar.

Këngët e saj janë shuë të suksesshme dhe numërojnë miliona klikime në kanalin e Youtube.

Pas publikimit të këngës së saj më të fundit, në bashkëpunim me Skerdin, mimosa ka vendosur të bëjë disa ditë pushime.

Për herë të parë Mimoza ka publikuar disa foto pa filter dhe pa make up , të cilat kanë ndezur një mori me komente në llogarinë e saj në “Instagram”.

Disa nga komentet janë shumë ofenduese ndaj këngëtares ku madje njëri prej tyre e quan dhe “të plakur”.

“U zhveshe edhe ti”, shkruan një komentues.

“S’paske nevojë për Face app”, vijon një tjetër ndjekës duke nënkuptuar që është “plakur”.

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Luanën do ta merrja si figurante në klip”/ Këngëtari i njohur e thotë pa doreza

Publikuar

-

Këngëtari i njohur shqiptar Ervin Bushati,pasditen e sotme, ka qenë i ftuar në emisionin “Trokit” të Ermal Peçit.

Bushati së bashku me Xhoin kanë promovuar klipin e tyre më të ri “Dadusha” dhe kanë folur përsa i përket klikimeve.

I pyetur se si ndihet përballë atyre që marrin miliona klikime për pak orë kënëgtari është përgjigjur: “E para e punës nuk ka ndodhur Ermal se e kam përgjigjen gati. Ata që i kanë bravo i qoftë. Klikimet janë thjesht shifra. Përderisa jam ende në treg, përderisa më bie telefoni nga çdo cep i botës jam ok”.

Teksa Ermali i ftoi këngëtarët në lojrat e programit, Ervini i rikthehet debatit online pas deklaratës së tij për Luanën. Është penduar? Do bashkëpunonte me të?

‘Pa vetdije thashë se Luanën do e merrja figurante në klip. Unë nuk jam penduar, e thashë natyrshëm. Por bravo, atë e duan, bravo’. Dmth do bashkëpunosh me të, këtë po më thua?- iu drejtua Ermali. ‘Ishte e kundërta (qesh).

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending