Bixhoz me dashurinë/ Anika vë në rrezik jetën e vëllezërve Oberoi, ja ç’do ndodhë sot – CNA
Connect with us

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Anika vë në rrezik jetën e vëllezërve Oberoi, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Vir mëson se Anika është një mashtruese dhe hajdute profesioniste. Shivai dhe Anika zihen me njëri-tjetrin por Vir nuk arrin t’i shohë. Vir kap Anikën në befasi dhe ajo tenton të largohet. Ai pyet Anikën çfarë qëllimi ka dhe ajo i tregon që do marrë paratë e familjes Oberoi. Ajo e kërcënon Virin se do i tregojë familjes Oberoi gënjeshtrën e tij. Anika dhe Vir bashkohen kundër familjes Oberoi. Shivai kërcënon Anikën se do e përzë nga shtëpia por Vir e ndalon. Kjo e bind Shivain që Anika e ka fituar besimin e Virit.

Vir i kërkon Anikës të vendosë në rrezik jetën e vëllezërve Oberoi teksa ata do performojnë në skenë. Shivai i thotë Anikës t’i bindet Virit dhe vëllezërit arrijnë të shpëtojnë. Shivai kërkon të dijë çfarë qëllimi kishte Viri. Anika mëson se Vir i ka hedhur drogë në lëng familjes Oberoi. Anika vrapon t’i ndalojë ata por është shumë vonë. Ajo i gjen vëllezërit të droguar. Ata shkojnë tek Vir por bien pa ndjenja.

Aktualitet

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që ditën e djeshme nga e motra.

Këngëtarja ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj por ai që ka tërhequr gjithë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Jakub Kindl, i cili shkruan fjalët më të bukura dhe të ndjera për gruan e tij.

“Gëzuar ditëlindjen për një njeri special i cili po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”,- ka shkruar sportisti në postimin e tij në ‘Instagram’ së bashku me një galeri fotosh të Afërditës gjatë momenteve më speciale të tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Marrëveshje 70 milionë dollarëshe/ Aktori i famshëm tundohet nga oferta e gjigantit të filmave

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Eddie Murphy, flitet se do të marrë një shumë të madhe parash nga gjiganti i filmave, Netflix.

Sipas TMZ 58 vjeçari do të rikthehet sërish te komeditë dhe po negocion një marrëveshje, e cila vlen rreth 70 milionë dollarë.

Kjo ofertë e majme vjen si pasojë e famës dhe suksesit që ka patur në filmat e mëparshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi shpatulla një pallto.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese dhe pëlqimet ndaj saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending