Shivai përplas me makinë Vir/ Ja çfarë do të ndodhë sot në Bixhoz me dashurinë – CNA
Connect with us

Life Style

Shivai përplas me makinë Vir/ Ja çfarë do të ndodhë sot në Bixhoz me dashurinë

Publikuar

-

Gjyshja i dhuron Anikës varësen e çmuar të familjes Oberoi. Tia vendos të largohet nga shtëpia Oberoi. Gjyshja i jep Shivait një libër dhe i thotë se ai duhet të jetë forca e familjes që t’i mbajë ata të bashkuar. Vëllezërit Oberoi heqin vizën që ndau familjen.

Rudra merr ftesat e dasmës dhe kërkon që në vend të emrit të babait të vendoset emri i Shivait. Texh i thotë Rudrës se ai mbetet babai i tij. Ai i tregon gjyshes se nuk dinte asgjë për ankandin e shtëpisë. Shivai mendon se Texhin e kanë detyruar të firmosë për të shitur shtëpinë. Ai vendos që ftesat e dasmës së Rudrës të mbajnë emrin e Texhit.

Shivai përballet me Virin dhe i kujtohen të gjithë të këqijat. Ai përplas Virin me makinë dhe e dërgon në spital. Vir çohet në këmbë shumë shpejt. Vëllezërit Oberoi bisedojnë çfarë do t’i dhurojnë partnereve për Shën Valentinin.

Shivai nuk do t’i dhurojë Anikës asgjë dhe ajo mërzitet. Vir dhe Somia bëjnë plan të shkatërrojnë Shivain. Anika mëson se Vir do takohet me një armik të familjes Oberoi.

Aktualitet

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Publikuar

-

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që ditën e djeshme nga e motra.

Këngëtarja ka marrë shumë urime nga miqtë dhe familjarët e saj por ai që ka tërhequr gjithë vëmendjen është urimi i bashkëshortit të saj Jakub Kindl, i cili shkruan fjalët më të bukura dhe të ndjera për gruan e tij.

“Gëzuar ditëlindjen për një njeri special i cili po i sjell shumë gëzim zemrës sime. Jam falenderues për çdo moment që kalojmë bashkë dhe shpresoj që lumturia jonë mos të mbarojë asnjëherë”,- ka shkruar sportisti në postimin e tij në ‘Instagram’ së bashku me një galeri fotosh të Afërditës gjatë momenteve më speciale të tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Marrëveshje 70 milionë dollarëshe/ Aktori i famshëm tundohet nga oferta e gjigantit të filmave

Publikuar

-

Aktori i famshëm, Eddie Murphy, flitet se do të marrë një shumë të madhe parash nga gjiganti i filmave, Netflix.

Sipas TMZ 58 vjeçari do të rikthehet sërish te komeditë dhe po negocion një marrëveshje, e cila vlen rreth 70 milionë dollarë.

Kjo ofertë e majme vjen si pasojë e famës dhe suksesit që ka patur në filmat e mëparshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Wow! Nuk përmbahet Ingrit Gjoni/ Surprizon ndjekësit me foton e fundit

Publikuar

-

Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet nudo, teksa ka hedhur mbi shpatulla një pallto.

Menjëherë pas publikimit të fotos, ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese dhe pëlqimet ndaj saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending