Connect with Us

Pozon pothuajse e zhveshur në Çernobil/ Komentuesit “masakrojnë” modelen

Kryesore Show Biz

Pozon pothuajse e zhveshur në Çernobil/ Komentuesit “masakrojnë” modelen

Publikuar

-

Pas serialit të suksesshem ” Chernobyl” nga Netflix, numri i personave që nisën të vizitojnë zonën kritike pranë Pripyat në Ukrainë u rrit ndjeshëm kohët e fundit.

Agjencitë e udhëtimit thonë se kanë patur një rritje me 30%-40% të turizmit në qytetin fantazmë.

Por një modele influencer e Instagramit e cila ka 4 mijë ndjekës, është kritikuar gjerësisht në rrjet për shkak të fotove provokuese që ka bërë në vendin ku ka ndodhur katastrofa e Çernobilit.

LEXO EDHE:  Fotot seksi të Rosanna Arkle/Modelja shpallet ”Zonja e ditës”

Ajo mban në trup veshur një palë reçipeta të zeza, mbathje të vogla të bardha dhe një këmishë të hollë të bardhë.

Në një tjetër foto tregon të pasmet, teksa në pjesën e sipërme nuk mban veshur asnjë gjë.

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/news/article-7132759/Influencers-slammed-taking-inappropriate-selfies-inside-Chernobyls-exclusion-zone.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR1WOwWyuqgqODG7kAA0XnM4-Zkn17eGYdI4BEbLVJ5bdSmiTVNwrGLQ0sg

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

LEXO EDHE:  Modelja australiane gjendet e vdekur në rrethana misterioze

LEXO EDHE:  Gjithçka filloi me një "follow" në Instagram, ajo që i tregoi modelja shqiptare djalit do t’ju çudisë

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Tjetër divorc VIP/ Vajza e show-t kapet me ish-deputetin

Publikuar

-

Nga

Një tjetër divorc VIP, që vjen nga lidhja e vajzave të show-t këtë herë me një politikan.

Pas divorcit me të fundit të Grida Dumës nga bashkëshorti dhe Ervin Salianjit me të fejuarën e tij, pasi u kap në mesazhe me G.D, një tjetër ish-deputet është bërë shkak për divorc në famije.

Mediat raportojnë se ish-aktorja e Protokallisë dhe AL Pazar, së fundi moderatore e emisionit Mos i Fol Shoferit, Rudina Dembacaj, është divorcuar. Shkak i divorcit të saj është berë lidhja me një ish-deputet.

Faxweb raporton se aktorja e humorit prej disa muajsh tashmë është ndarë nga bashkëshorti i saj, dhe shkak për këtë është bërë një histori e re dashurie në jetën e saj. Dembacaj është parë shpesh në shoqërinë e një ish-deputeti të Kuvendit të Shqipërisë, romanca me të cilin duket se është shkaku kryesor i ndërprerjes së marrëdhënies me Aleksin, me të cilin ka sjellë në jetë dhe vajzën Viktoria.

LEXO EDHE:  Kur modelet pozojnë me të brendshme në metro

LEXO EDHE:  Modelja sfidon supermodelet e Victoria Secret/ Rezultatet flasin vetë

Që marrëdhënia mes tyre ka kohë që është ftohur kjo vihet re dhe në postimet e aktores në rrjetet sociale, ku prej më shumë se një viti nuk ka asnjë foto me bashkëshortin e saj, dhe dedikimet e vetme janë për të bijën. Po ashtu të gjitha pushimet e verës Rudina i kaloi bnë shoqërinë e miqve apo familjarëve të saj, ndërsa Aleks nuk u duk gjëkundi, ashtu si dhe nuk përmendet në asnjë prej intervistave që ajo ka dhënë për media të ndryshme. Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për ‘’qerosin’’ e saj, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re. Siç shihet dhe në fotot e mëposhtme aktorja nuk mban më as unazën në gishtin e martesës, në ndryshim nga më parë.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Modelja e “Playboy” i habit të gjithë/ Poston foton lakuriq dhe “çmend” rrjetin

LEXO EDHE:  +16/Elgit Doda pozon me modelen nudo, por çfarë mendon Klea Huta në këtë rast?

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: