Connect with Us

Spar me dyqan të ri në Tiranë, ja diferenca e kompanisë në çmim dhe cilësi

Aktualitet

Spar me dyqan të ri në Tiranë, ja diferenca e kompanisë në çmim dhe cilësi

Publikuar

-

Spar Albania, rrjeti lider i supermarketeve në vend, vazhdon të tregojë që është mbizotërues në treg dhe i pandalshëm në rrugën e tij drejt suksesit.

Duke qenë gjithmonë edhe më pranë klientëve, prej pak ditësh, ka hapur dyert Spar-i më i ri në kryeqytet, i pozicionuar në rrugën Sami Frashëri në Tiranë, pranë gjimnazit “Petro Nini Luarasi” dhe përballë ISKSH-së.

Misioni i Spar Albania është që jo vetëm të plotësojë nevojat e klientëve dhe konsumatorëve të tij, por të përmirësojë cilësinë e jetesës së tyre.

Spar është emri i një brandi ndërkombëtar supermarketesh, me qendër në Holandë, i shtrirë në të gjithë globin, ku aktualisht operon ne 4 kontinente dhe 45 shtete të botës.

Për ta arritur këtë, Spar përpiqet që në çdo hap që hedh, të jetë më pranë familjeve shqiptare. Kompania krijon mundësinë që të gjithë të shijojnë produkte cilësore si edhe një asortiment ndërkombëtar të markës Spar, e gjithë kjo me gamën e gjerë te çmimeve, e cila nuk përjashton askënd, por përkundrazi gjendet më pranë pritshmërive të çdo familjeje shqiptare.

Kjo duke marrë në konsideratë misionin e Spar, për të ofruar produkte të sigurta, të freskëta dhe të garantuara sipas standarteve europiane, duke u siguruar që çmimet e tyre të jenë gjithmonë më të mirat në treg. E gjithë kjo bëhet falë një pune të pandalshme dhe serioze që Spar zhvillon në mënyrë sistematike dhe profesionale, ku me anë të monitorimeve të vazhdueshme të tregut, me frekuencë ditore, bën të mundur ofrimin e çmimeve më konkurruese dhe më të leverdisshme për klientët e tij.

Me këtë dyqan te ri, Spar Albania numëron 45 pika të shpërndara në të gjithë Shqipërinë, gjithmonë duke pasur në vëmendje vizionin kryesor, ku klientët dhe konsumatorët e SPAR Albania përbëjnë zemrën e çdo gjëje që Spar bën, për të ecur përpara dhe për ta bërë brandin SPAR, më të njohurin, më të kërkuarin dhe më të dashurin për të gjithë.

Deri në fund të muajit Qershor, Spar Albania do të numërojë nën strehën e tij, plot 48 dyqane të shpërndarë në të gjithë Shqipërinë.

Asortimenti fantastik, i shumëllojshëm dhe gjithëpërfshirës, tashmë më pranë çdo shqiptari. Jo vetëm një gamë e gjerë produktesh, por edhe një seri produktesh nga çdo kategori, që mbajnë emrin e markës Spar.

Produkte me shije nga e gjithë bota, produkte të çertifikuara me cilësinë europiane, produkte bio, pa gluten, natyrale dhe dietike, i gjeni në çdo pikë të supermarketeve lider në treg, Spar Albania.

SPAR Albania është pjesë e Grupit Balfin, grupi më i madh dhe inovator i investimeve në Shqipëri dhe një ndër më të mëdhenjtë në rajon.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Ish-futbollisti austriak del bllof/ Zbulohet e vërteta e akuzave ndaj Takaj dhe Skënderbeut

Publikuar

-

Nga

Lajmi që u përhap me shpejtësi këtë javë nga të gjitha mediat ishin akuzat e Sanel Kuljiç, ish-futbollisti i kombëtares austriake, që pretendon se drejtuesit e Skënderbeut janë të përfshirë në trukime ndeshjesh në kampionatin austriak. Madje, ai shkon dhe më tutje ku thotë se i rrezikohet jeta.

Për këtë arsye, Gerhard Takaj, djali i presidentit Ardian Takaj, ka udhëtuar drejt Austrisë dhe ka dhënë për gazetën “Krone”, e cila publikoi intervistën e Kuljiç, provat se korçarët nuk kishin gisht në këtë mes.

Takaj, përmes ndërmjetësimi të Roland Luçit, ish-futbollist shqiptar që jeton në Austri prej 30 vitesh tregon se Kuljic e ka bërë gjithë këtë gjë për interesa dhe përftim personal.

“Babai im është i frikësuar dhe ndjehet i shqetësuar për sigurinë e tij. Mohoj të kemi ndonjë kontakt apo njohje me Kjuliç. Kush e di se çfarë gjëje tjetër janë në gjendje të bëjnë njerëz si Kuljiç, me aludime të tilla? Ai akuzohet për zhvatje dhe shpifje”.

Kuljic, në tetor të vitit 2014 u përfshi në skandalin më të madh të basteve në Austri. Ai akuzua për mashtrime, zhvatje dhe për kërcënime. Në fund te hetimeve dhe gjykimit u dënua me 5 vite burg.

“Ai e di se ne ende po luftojmë kundër vendimit të UEFA-s, e di se çdo gjë që ku përmendemi negativisht është e keqe për ne. Ai dhe personat që e mbështetin deshën të përdorin këtë metodë për të na zhvatur para. Ndaj ne po flasim me avokatë në Austri, duam ta padisim për zhvatje dhe shpifje dhe prishje imazhi”, vazhdon Takaj.

Gjithashtu ai foli edhe për videon ku dukej Kjuliç në “Tropikal Resort”.

“Si mund të jetë i frikësuar një person kur vjen në hotelin e Presidentit dhe stadiumin e tij? Kjo është apsolutisht qesharake”, shprehet Takaj.

CNA.al publikon ekskluzivisht dy videot në fjalë, ku duket qartë që askush nuk i ka bërë presion apo kërcënuar siç pretendon ai.

Kjo nuk është hera e parë që ekipin e Skënderbeut dhe drejtuesit e tij mundohen t’i përbaltin sa më shumë brenda dhe jashtë vendin, për suksesin që arritën në Kupat e Europës duke bërë krenar gjithë shqiptarët, por duke zemëruar edhe disa të të tjerë. Nuk duhet shumë për të kuptuar që qëllimi i këtyre gazetave, mediave dhe personazheve të tyrë komikë është të zhvatin ku dhe sa të mundin para, pa pyetur për dëmin moral, monetar dhe jo vetëm mbi palët e përmendura në to. /CNA.al

https://sport.cna.al/2019/09/12/akuzat-per-kercenim-nga-austria-reagon-ardjan-takaj/

https://sport.cna.al/2019/09/12/skandali-i-trukimeve-media-austriake-permend-presidentin-e-skenderbeut/

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Denoncimi: Drejtori makinën e shkollës ja ka dhënë gruas

Publikuar

-

Nga

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka denoncuar drejtorin e një shkolle në Durrës që sipas qytetarit dixhital makinën e shkollës ja ka dhënë gruas.

Postimi i plote i Berishes:

Drejtori i shkolles se mesme profesionale ben te lumtur nusen me nje makine te shkolles.
Akuzohet per vjedhje dhe shperdorime te tjera.

Lexoni mesazhin e mesuesit dixhital. sb

Zoti berisha pershendetje.jam nje mesues qe jap mesim ne shkollen profesionale beqir cela durres.doja te ndaja me ju dhe me publikun disa mangesi te qellimshme ne kete shkolle.kjo shkolle qe nxjerr nxenes profesionist qe i sherbejne tregut te punes ne shqiperi dhe jashte saj .ka 3 vite qe drejtohet nga nje drejtor z fatmir merkuri i cili eshte nje militant i partise socialiste qe nuk ka arsim perkates per kete fetyre ose me sakt nuk e ka mbaruar akoma shkollen e larte.eksperienca e tij ne arsim eshte 0.ai u vu ne detyre pasi sherbeu si ushtare i betuar i Vangjush Dakos .puna e tij e meparshme ka qene shiste kepuce ne tregun e durresit.keto vite ai e ka kthyer kete shkolle ne baze te partise socialiste.ku ka punesuar ne vende te mesuesve profesionist militante partie pa arsimin perkates dhe pa njohuri ne lenden qe ato japin mesim.kuptohet vet sa te pregatitur po dalin nxenesit keto vitet e fundit.nje tem tjeter eshte vjedhja e fondeve qe vijne per kete shkolle .posi asaj i duhet nje baze materiale e konsiderueshme per cdo vit shkollor.keto materiale qe blihe i ngarkohen mrsuesve te praktikes me 6 apo 8 fishin e vleres reale.domethene nje kif kamje makine nga 23.000 leke tereja vjen ne shkolle me nje vlere 90. 000 leke te reja .keto manipulime apo vjedhje sido qe te quhen.ai i kryen me magazijeten e shkolles dhe me ndrejtoren Z M Zh dhe keto te dyja militante ke partise socialiste.pervec ketyre te larte permendura drejtori i shkolles ka nxjerr n ga shkolla nje makine golf 5 dhe ja ka dhene ne perdorim nuses se tij.gje qe absolutishte nuk lejohet.nje sasi e konsiderueshme nafte dhe benzine duhet te vije ne shkolle.por tollonat shiten rruges .shume mesues te lidhur me drejtorine kryejne mit marrje nxenesve per te kaluar klasen.etj me respekte doktor dhe te lutem anonim .besoj ky mesazh nuk do bjeri ne vesh te shurdher.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Makina përplas këmbësoren/ Në gjëndje të rëndë 47-vjeçarja

Publikuar

-

Nga

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur ditën e sotme  në “Patos fshat”.

Një mjet tip “Audi” ka përplasur këmbësoren A.M 47-vjeçe.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Mësohet se A.M ndodhet në gjëndje të rëndë në spital./CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: