Automjeti përplas motorçikletën/ Një person në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin Elbasan-Librazhd, në fshatin Mirakë. Mësohet se një person është lënduar dhe është në gjendje të rëndë për jetën ndërsa një tjetër është me dëmtime të lehta. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e përplasjes së motorçikletës me një automjet. I aksidentuari është transportuar në spitalin e Elbasanit. … Continue reading Automjeti përplas motorçikletën/ Një person në gjendje të rëndë