Ngjarja e rëndë në Vlorë/ Ndërron jetë i plagosuri

Ka ndërruar jetë kreu i Njësisë Administrative Kotë, në Vlorë, Argjil Gjoka, i cili u plagos rëndë rreth mesditës së sotme. Gjoka mori një plumb në gjoks dhe u transportua në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Vlorës, por fatkeqësisht ndërroi jetë, gjatë ndërhyrjes kirurgjikale në sallën e operacionit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mavrovë, ku Gjoka … Continue reading Ngjarja e rëndë në Vlorë/ Ndërron jetë i plagosuri