Baton Haxhiu zbulon tre “tradhtarët” e Ramës

Dje gazetari kosovar Baton Haxhiu, në një editorial në lidhje me dekretin e presidentit Ilir Meta, i cili shfuqizon datën e zgjedhjeve, ka përmendur edhe tre ish-ministra të Edi Ramës. Ndërsa pak kohë më parë në një studio televizive, deklaronte se dy “armiq” të Edi Ramës janë ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati dhe ish-ministri i … Continue reading Baton Haxhiu zbulon tre “tradhtarët” e Ramës