Bindja Demokratike “marionetë” e Ramës?/ Skënderi iu mbyll gojën kritikëve

Kandidati i Bindjes Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Arben Skënderi i është përgjigjur kritikëve, të cilët e cilësojnë këtë forcë politike si “marionetë” të kryeministrit Rama. Në një intervistë për CNA.al, Arben Skënderi tha se nuk është Bindja Demokratike, ajo që ka krijuar “përbindëshin” Rama dhe i ka dhënë shumicën parlamentare. Gjithashtu ai theksoi se … Continue reading Bindja Demokratike “marionetë” e Ramës?/ Skënderi iu mbyll gojën kritikëve