Protesta e opozitës/ Zbulohet arsyeja e mungesës së Kryemadhit

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila mungoi dje në protestën e opozitës, ka reaguar sot me një status të gjatë në rrjetet sociale, ku shpjegon dhe arsyet e mungesës së saj. Postimi i plotë Përshëndetje të gjithëve! Nëpërmjet këtij mesazhi do të doja fillimisht të falenderoja të gjithë ata mijëra qytetarë, që më kanë … Continue reading Protesta e opozitës/ Zbulohet arsyeja e mungesës së Kryemadhit