Connect with Us

Pas përfundimit të serialit/ Anika tregon se kush i mungon nga kasti i “Bixhoz me dashurinë”

Aktualitet

Pas përfundimit të serialit/ Anika tregon se kush i mungon nga kasti i “Bixhoz me dashurinë”

Publikuar

-

Seriali indian “Bixoz me dashurinë” është një nga serialet më të ndjekura në Shqipëri. Në mars të këtij viti u transmetuar dhe seritë e fundit të këtij seriali në Indi ndërsa në Shqipëri vijon edne të transmetohet.

Fundi i “Bixhoz me dashurinë” solli shumë pakënaqësi si nga publiku ashtu edhe nga kasti i aktorëve. Por edhe pse ky serial ka përfunduar aktorët vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie shumë të  mira me njëri-tjetrin.

Një ndër ta është edhe aktorja kryesore këtij seriali Anika e cila ka kujtuar me mall koleget e saj.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ajo ka shkruar se i mungojnë shumë Shrenu Parikh e cila luante rolin e Gorit, Mansi Srivastava e cila luante rolin e Bavjas, Nehalaxmi Iyer e njohur si Somja, Reyhna Malhotra që luante rolin e Zvetlanës dhe Mreenal Deshraj e njohur si Xhanvi. Aktoret janë parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës duke treguar se vazhdojnë të jenë mikesha.

LEXO EDHE:  "Bixhoz me dashurinë"/ Gori hyn në vendin sekret të Zvetlanës dhe tmerrohet, ja ç’do ndodhë sot

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Anika i tregon Mahit se Shivain e ka vëlla

LEXO EDHE:  Shokon aktorja e njohur/ Burri më rrahu me rrip kur isha shtatzënë

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Anikës i ngrenë kurth, Romi e shpëton, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Shokon aktorja e njohur/ Burri më rrahu me rrip kur isha shtatzënë

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: