LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 31 maj 2019

31 Maj 2019, 06:26, Aktualitet CNA
Shtypi i ditës, 31 maj 2019

Këto janë disa prej titujve kryesorë të shtypit të shkruar për ditën e sotme, datë 31 maj 2019:

?Gazeta Shqiptare? hapet me titullin ?Ndërtimet pa leje, 2 mijë familjet që marrin tapitë?, ndërsa një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Edi Rama: Nuk e çoj ndërmend largimin?.

?Panorama? hapet me titullin ?Vitet e punës, si përfitohet shtesa e re e pensioneve?, ndërsa një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Shuhet një nga parodistët e Vlorës, Agron Llakaj: Vdekja e Metit ngjarje më e madhe se takimet mes Ramës dhe Bashës?.

?Shekulli? ka si titull kryesor ?Afera e Unazës së re, qeveria manovër me projekt pa mbikalime?, ndërsa një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Tokat e zëna, 460 pronarë përfitojnë tapitë në 8 qarqe?.

?Telegraf? ka si titull kryesor ?Mazhoranca nuk ka vullnet për Reformën në Drejtësi?, ndërsa një tjetër titull i kësaj gazete vijon ?Koncesioni Milot-Balldren, skemë piramidale dhe mafioze?.

Lajmet e fundit nga