LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kërkesat e opozitës për dorëheqje/ Përgjigjet Edi Rama

30 Maj 2019, 19:53, Aktualitet CNA
Kërkesat e opozitës për dorëheqje/ Përgjigjet Edi Rama

Kryeministri Edi Rama i pyetur nëse e ka menduar ndobnjëherë të tërhiqet nga politika e ka mohuar një gjë të tillë.

Në këtë mënyrë Rama i është përgjigjur kërkesë së opozitës për dorëheqjen e tij.

Rama është shprehur se do ta çojë deri në fund punën e tij.

?Nëse do kisha ndjesi se qeverisja po shkon jo mirë, nën sensin e objektivave dhe rezultateve dhe gjërat që duhen bërë, ose nëse do kisha ndjesinë e lodhjes do e kisha menduar, por s?kam as të parën as të dytën dhe mbi të gjitha kam sensin e palëkundshëm të detyrës ndaj njerëzve dhe do ta çoj këtë punë deri në fund?,-tha Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga