LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kandido me Panoramën zgjedhore”/ Rama tallet keq me Rakipllarin

30 Maj 2019, 20:10, Aktualitet CNA
“Kandido me Panoramën zgjedhore”/ Rama tallet keq me

Në pjesën e dytë të emisionit kryeministri Edi Rama i është përgjigjur disa pyetjeve të qeta të bëra nga gazetari Lutfi Dervishi.

Gjatë përgjigjeve Rama nuk la pa thumbuar edhe gazetarët e tjerë prezent në studio duke thënë: ?Ja si bëhet intervista, pyetje përgjigje. Ju sikur kandidoni përballë meje?.

Kjo gjë nxiti debat në studio dhe më tej Rama ironizoi kryeredaktorin e gazetës ?Panorama? Robert Rakipllari duke i thënë: ?Kandido me Panormaën zgjedhore, por lërë të Dervishin të mbarojë pyetjet?./CNA.al

Lajmet e fundit nga