Foto-Ditë “zie” për Fahriun/ I mbaron paçeja, rikthehet te byreket

Tashmë dihet se “dashuria” më e madhe e Fahri Balliut është paçeja, por kohët e fundit çuditërisht e kemi parë me një “dashuri” të re, atë për byreket. Pas takimit që zhvilloi disa ditë më parë me ministrin Blendi Klosi dhe kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako, Fahri Balliu iu është rikthyer byrekëve. CNA.al ka siguruar … Continue reading Foto-Ditë “zie” për Fahriun/ I mbaron paçeja, rikthehet te byreket