Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai bëjnë plan kundër Virit, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Anika dhe Shivai bëjnë plan kundër Virit, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai i jep Anikës disa ilaçe. Anika mendon se është çmendur dhe i kërkon Shivait ta dërgojë në çmendinë. Shivai përpiqet t’i tregojë Anikës që ajo nuk është çmendur por nuk do që personi që i ndjek në kamera të mësojë planin e tij. Vir gëzohet kur mëson se Shivai mendon që Anika është e çmendur. Anika futet në dhomë dhe tronditet kur dëgjon zilet. Ajo thërret Shivain por ai nuk sheh ndonjë zile. Anika vendos të shkojë në çmendinë. Shivai përpiqet të gjejë një mënyrë për t’i treguar Anikës që nuk është e çmendur.

Ai vendos një letër në gjellë por Vir ja prish planin. Shivai e fut Anikën në dollap që kamerat mos t’i shohin dhe i tregon që ajo nuk është e çmendur. Anika dhe Shivai bëjnë plan të gjejnë personin që fshihet pas kësaj. Ata bëjnë sikur zihen me njëri-tjetrin. Shivai vendos të largohet. Vir gëzohet kur e dëgjon këtë. Ai i thotë Komalit ta frikësojë Anikën për herë të fundit dhe ai do dalë si hero para saj. Shivai fshihet poshtë krevatit për të kapur personin që frikëson Anikën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Boom Boom- Sommer Ray “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Sommer Ray është një nga modelet më seksi të fitnessit. Ajo po i çmend të gjithë meshkujt me format e saj bombastike që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde Sommer Ray numëron mbi 25 milionë ndjekës në Instagram ku i mahnit të gjithë  me fotot e saj provokuese.

Në këtë galeri fotosh, që po iu sjell CNA.al Sommer tregon pikën e saj më të fortë që janë të pasmet “bombë”.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Gori vë jetën e saj në rrezik për Omin, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Vrasje të vogla/ Një shpërthim zjarri trondit Sarmashëkun, ja ç’do ndodhë sot

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Publikuar

-

Nga

Çmend me fizikun e saj marramendës/ Njihuni me modelen më të nxehtë të rrjetit

Ajo është një nga modelet më provokuese të Instagramit. Bëhet fjalë për Eriana Blanco, e cila tërheq gjithnjë vëmendjen me format  saj bombastike.

Eriana ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, rreth 3 milionë, me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta.

Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Gori vë jetën e saj në rrezik për Omin, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Ragni bie nga shkallët, Om kalon natën me Gorin, ja ç’do ndodhë sot

Për më tepër kemi përzgjedhur fotot më seksi të Eriana Blanco, të cilat mund ti shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Horoskopi i ditës, 23 tetor 2020

Publikuar

-

Nga

Horoskopi i ditës, 23 tetor 2020

Dashi
Edhe pse Marsi sjell ritme marramendëse, tani që keni rikuperuar plotësisht e keni më të lehtë të kontrolloni veten dhe të tjerët. Eshtë momenti për t’u marrë me problemet personale.

Demi
Parashikohet përgjithësisht një ditë e qetë për ju që i përkisni kësaj shenje, ndonëse në momente të caktuara mund të keni ndonjë moment acarimi me dikë, por që do të përfundojë shpejt.

Binjakët
Kuadri yjor për ju sot është pozitiv, sidomos tani që Mërkuri është në një orbitë që favorizon si krijueshmërinë tuaj, ashtu edhe pasionet në planin sentimental. Intersante një njohje e re.

Gaforrja
Eshtë përsëri Afërdita, ylli i dashurisë ai që do të jetë dominues për pjesën më të madhe të të lindurve të kësaj shenje, duke favorizuar lidhjet e reja, por edhe ato ekzistuese.

Luani
Me pozicionin e Mërkurit nga njëra anë dhe Jupiterit shumë të favorshëm dita sot mund t’ju ofrojë momente shumë interesante në fushën e raporteve ndërpersonale. Mund të merrni një propozim të ri.

Virgjëresha
Me pozicionin e tij në shnje Marsi është në në harmoni me Afërditën dhe Mërkurin duke bërë që dita e sotme të jetë vërtet e vrullshme, por plot fantazi. Sa vështirë për të ruajtur një sekret!

Peshorja
Pozicioni aktual i Saturnit në shenjë ka ndikuar e do të ndikojë për disa ditë negativisht te ju, prandaj duhet të kini kujdes për t’i marrë gjërat më shtruar. Eshtë momenti të veproni pa u ngutur.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Tronditje për Omin, ai zbulon se Çulbul është Gori

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana qëllon Kalin, Om përballet me Gorin

Akrepi
Edhe për ju janë Mërkuri edhe Afërdita yjet që do t’ju mbështesin, por sa të vështirë do ta keni për të frenuar veten. Nganjëherë është më mirë të degjoni zërin e arsyes, e jo atë të zemrës.

Shigjetari
Përsëri qielli juaj është i mbushur me yje të mirë, prandaj nëse sot nuk do të arrini të bëni asgjë pozitive, duhet ta kërkoni shkakun te vetja dhe jo në qiell. Nëse tregoheni të hapur do të keni më shumë harmoni me partnerin..

Bricjapi
Hëna sot është në një pozicion që, ndoshta nuk ju favorizon, por pasionin jua ndez me siguri. Duhet të bëni më shumë kujdes, sepse me nxitimin që e keni, shpesh i prishni punë vetes.

Ujori
Kuadri yjor për ju është shumë pozitiv dhe Hëna e mirë sot do të sjellë stimuj dhe pasione të reja në planin sentimental. Mezi prisni të takoni dikë, por atëherë kur duhet ju kyçet goja.

Peshqit
Pas një periudhe “jo” me shumë telashe e kokëçarje, tani situata po kthehet gradualisht në favorin tuaj, prandaj duhet të përfitoni pa humbur kohë për të rikuperuar. Erosi tani në rritje.

LEXO TE PLOTE