Connect with Us

Vrasje të vogla/ Mehmet vendos të ndahet nga Burxhu, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Mehmet vendos të ndahet nga Burxhu, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Pelin shkon për vizitë tek Oja dhe i tregon që edhe ajo tentoi vetëvrasjen. Oja e kupton se Pelin e ka sajuar vetëvrasjen. Pelin e pyet Ojan për Serhanin pasi e ka kuptuar që mes tyre ka diçka. Pelin largohet pa i dhënë sqarim Ojas. Oja dyshon se Pelin e di për lidhjen e tyre. Merve njofton Serhanin se zonja Tomris do vijë për darkë. Serhan i thotë se është i zënë dhe nuk do shkojë. Arzu zihet me një shofer në rrugë për një vend parkimi. Mehmet i dërgon një dhuratë Arzus për punën e re. Mehmet i thotë Arzus se është penduar dhe i kërkon të ribashkohen. Pelin fton Arzun dhe Ojan për një natë vajzash. Merve detyron Serhanin të shkojë në shtëpi për të drekuar me zonjën Tomris. Arzu dhe Pelin i kërkojnë falje Ojas për të shkuarën.

LEXO EDHE:  Tentoi të vriste shqiptarin/33-vjeçari kapet mat nga Policia, si u mundua t'i mashtronte më pas

Oja i thotë se e meritonin hakmarrjen. Arzu i tregon Ojas dhe Pelinit që Mehmeti kërkon të rikthehet me të. Mehmet del për darkë me Burxhun dhe planifikon që të ndahet nga ajo. Ai nuk arrin dot të ndahet pasi Burxhu i shpreh dashurinë dhe i thotë se nuk jeton dot pa të. Merve shtiret e lumtur para zonjës Tomris dhe përpiqet të tregojë që ajo dhe Serhan kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin. Serhan vendos t’i tregojë zonjës Tomris se ai dhe Merve po ndahen. Merve e ndalon Serhanin sa herë ai përpiqet t’i tregojë zonjës Tomris. Pelin i kërkon Ojas të flasë për jetën private por nuk arrin të mësojë gjë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Bjonde dhe kaçurrelse/ Rudina Magjistari ndryshon ‘look’ dhe duket kaq ndryshe

Publikuar

-

Nga

Bjonde dhe kaçurrelse/ Rudina Magjistari ndryshon ‘look’ dhe duket kaq ndryshe

Moderatoren Rudina Magjistari jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të drejta bjonde.

Por, së fundmi moderatorja ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve duke u kthyer në një kaçurrelëse.

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram, Rudina ka pyetur ndjekësit “Po apo jo” për lookun e saj të ri. E sigurisht që komentet kanë qenë mjaft pozitive, me moderatoren që duket mjaft bukur me modelin e ri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Largimi nga Top Channel i Xhemi Shehut, zbulohen prapaskenat

Publikuar

-

Nga

Debatet e forta, intrigat dhe përplasjet e saj dhe të trupës  me drejtorin Ben Blushi, kanë bërë që moderatorja Xhemi Shehu, të largohet nga Top Channel.

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer”>

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”color: #32373c;box-shadow: none;”>
CNA | City News Albania

City News Albania

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”position: relative;display: inline-block;padding-left: 35px;color: #82878c;box-shadow: none;”>
CNA

mësoi se përplasjet me Blushin kanë filluar në muajin Mars, si dhe ndërhyrjen e tij brutale për ndërprerejen e spektaklit humoristik Portokalli.

LEXO EDHE:  Tentoi të vriste shqiptarin/33-vjeçari kapet mat nga Policia, si u mundua t’i mashtronte më pas

LEXO EDHE:  Në kërkim për vrasjen e Hekuran Billës/ Arrestohet në Mal të Zi autori i dyshuar

Ben Blushi ka pasur debate të forta edhe me trupën e Portokallisë dhe regjizorin Altin Basha.

Prej disa muajsh në media raportohet se shumica e aktorëve dhe drejtuesit e spektaklit do të largohen në një media tjetër.

Hapi i parë duket qartë që është largimi i Xhemi Shehut një prej ikonave kryesore të Top Channel./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Top Channel humb një nga moderatoret kryesore

Publikuar

-

Nga

Burime të brendshme dhe të sigurta raportojnë se Xhemi Shehu është larguar nga Top Channel. , burimet theksojnë se bashkëpunimi është ndërprerë zyrtarisht pasi moderatorja ka firmosur dorëheqjen, shkruan anabel.

CNA.al nga burime të saj konfimoi se  Xhemi Shehu u largua pas debateve te forta dhe perplasjeve me drejtorin e Top Channel, Ben Blushi.

Lajmi i largimit të Xhemit vjen pak kohë pas zërave të pakonfirmuar të largimit të regjisorit Altin Basha dhe të një pjesë të aktorëve të programit të humorit, “Portokalli”.

LEXO EDHE:  SHBA, studim mbi vrasjet nga policia

LEXO EDHE:  Tentoi të vriste shqiptarin/33-vjeçari kapet mat nga Policia, si u mundua t'i mashtronte më pas

Xhemi ishte moderatore e Portokalli prej një dekade dhe më parë ajo ka qenë velinë e emisionit Fiks Fare që nën hapat e para të këtij emisioni./CNA.al

LEXO TE PLOTE