Fotot ekskluzive-Fahriu kapet në pazarin e radhës me Dakon e Klosin

Kur kanë kaluar vetëm një javë nga marrja në pyetje e Vangjush Dakos në Prokurorinë për Krimet e Rënda, në lidhje me përgjimet e dosjes 339, ky i fundit është parë mjaft i relaksuar nën shoqërinë e Fahri Balliut dhe Blendi Klosit. Nuk është hera e parë, që Fahri Balliu, ish-gazetari i “Zërit të Popullit”, … Continue reading Fotot ekskluzive-Fahriu kapet në pazarin e radhës me Dakon e Klosin