Foto/Zbuloni këpucët dhe sandalet që duhet t’i keni patjetër këtë verë për tu dukur më “in” – CNA
Connect with us

Fashion

Foto/Zbuloni këpucët dhe sandalet që duhet t’i keni patjetër këtë verë për tu dukur më “in”

Publikuar

-

Risia e kësaj vere janë këpucët me platformë të cilat janë të “prodhuara” për ato femra të cilat duan të duken më të gjata.

Më poshtë do të shikoni trendet më të fundit për këtë verë të cilat mund t’i vishni edhe ju…

Fashion

Foto- Çanta më praktike për këtë sezon/ Zbuloni cili është modeli më “in” këtë verë

Publikuar

-

Këtë sezon veror duke se në trend janë kthyer modelet e viteve 2000 dhe teksa stilistë të ndryshëm kthyen modën e xhinseve të gjëra, bënë çizmet kauboji më të pëlqyerat e momentit, një tjetër stilist ka bërë hapin e radhës.

Daniel Lee ka krijuar çantën më të re të quajtur “Pouch” e cila duket të jetë shumë praktike.

LEXO EDHE:  Doni këmbë dhe vithe perfekte? Ja çfarë duhet të bëni pa shkuar në palestër

Kjo çantë dallon për formën e saj të veçantë dhe materialin me të cilin prodhohet.

Ajo nuk mbyllet me zinxhir por ka një formë mjaft elegante dhe ndryshe nga të gjitha ato që kanë qarkulluar së fundmi.

 

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të gjeni fundin më të rehatshëm? Njihuni me 11 modelet më të preferuara

Publikuar

-

Fundet xhins nuk mund të përdoren më në këtë verë të nxehtë. Kështu që duhet të vendosni mes shumë fundesh të rehatshëm të preferuar nga vajzat që e duan modën dhe e gjurmojnë atë.

Më poshtë do të njiheni me 11 modelet më të preferuar të fashionistave të Instagramit, që do t’ju inspirojnë për veshjen tuaj të radhës.

LEXO EDHE:  Doni këmbë dhe vithe perfekte? Ja çfarë duhet të bëni pa shkuar në palestër

 

LEXO TE PLOTE

Fashion

Si të dukeni si një franceze e vërtetë? Zbuloni 3 ide fantastike

Publikuar

-

Me këto temperatura të nxehta e vetmja gjë që duam është të mos na “shqetësojnë” flokët dhe t’i kapim sa më lehtë.

Këto 3 modele flokësh që do të shihni më poshtë vijnë nga java e modës në Paris, aty ku fashionistat na tregojnë trendet më të fundit që do të përqafojnë të gjitha emrat së shpejti.

Floket e lidhur me shall

Shalli është një aksesor mjaft elegant dhe ndonëse një model i thjesht, në pamje të parë duket sikur je munduar!

LEXO EDHE:  Doni këmbë dhe vithe perfekte? Ja çfarë duhet të bëni pa shkuar në palestër

Topuzi i ulët

E dimë që është një model mjaft minimalist, por nëse vajzat në Paris e përdorin përse ne jo! Por bëni kujdes, duhet të jetë ai poshtë sa të prekë qafën!

Flokët e valëzuar

Çfarë do të ishte vera pa valët e detit dhe ato të flokëve? Për ne, mjafton të flini me flokë të lagur dhe në mëngjes do të shihni flokët me volum që dëshironi!

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending