Nis zyrtarisht protesta e opozitës

25 Maj 2019, 17:03, Aktualitet CNA
Nis zyrtarisht protesta e opozitës

Ashtu sikurse ishte paralajmëruar protesta e opozitës ka nisur zyrtarisht në orën 19:00

Protestuesit e opozitës kanë nisur të grumbullohen në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, por një pjesë e tyre janë grumbulluar në selinë e PD-së dhe LSI-së ku presin të marshojnë  krah drejtuesve të partive Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi.

Ende nuk dihet skenari i saktë i protestës së opozitës./CNA.al

Lajmet e fundit nga