Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Vir i shpëton jetën Anikës, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Vir i shpëton jetën Anikës, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Vir i shpëton jetën Anikës. Ai e prezanton veten si doktor para Shivait dhe Anikës. Vir është komshi me ta dhe jeton me bashkëshorten Monali dhe vajzën e tij. Shivai e falenderon Virin që i shpëtoi jetën Anikës. Anika zbukurohet që t’i tërheqë vëmendjen Shivait por ai nuk i kushton rëndësi. Gori mendon se Tia po shtiret si e verbër dhe kupton që ajo i ka vendosur bojën e kuqe. Anika dëgjon sërish një zile dhe sheh gruan misterioze. Anika frikësohet dhe përpiqet ta largojë. Shivai dëgjon Anikën dhe e gjen të tronditur.

Anika i thotë Shivait se ajo grua vërtet ekziston dhe ajo nuk është çmendur. Shivai i thotë se bashkë do ta kalojnë çdo frikë dhe armik. Ai i premton se nuk do largohet kurrë prej saj. Shivai prezanton Anikën me Monalin. Anika mendon të bëhet një grua si Monali. Shivai, Anika, Vir dhe Monali bëjnë barbekju. Anika bën sikur di të gatuajë. Vir shkon ta ndihmojë. Anika sheh gruan misterioze por ajo largohet sërish. Anika i djeg perimet. Gori i thotë Tias se e di që nuk është e verbër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Publikuar

-

Nga

Tha se do të bënte dasmë me 2000 të ftuar/ Zbulohet detaji për partnerin e këngëtares shqiptare

Pak kohë më parë këngëtarja Rovena Stefa, deklaroi se ishte në një lidhje dashurie. E ftuar në një emision ajo është shprehur se për shkak të pandemisë ka shtyrë edhe dasmën e saj.

Stefa tha se kishte ndërmend të bënte një dasmë të madhe me 2000 persona të ftuar dhe për këtë arsye e ka shtyrë deri në fund të pandemisë.

Por duke qenë se ajo nuk zbuloi asgjë në lidhje me partnerin e saj, as identitetin apo imazhin, e ftuar në një emision në Kosovë ajo ka treguar se djali që i ka rrëmbyer zemrën është nga Kosova.

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë: Anika pranon të martohet me Dakshin, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Ja çfarë do të ndiqni sot në Ertogrul

Kujtojmë se këngëtarja pak javë më parë publikoi këngën e saj më të re “Le të thehen gotat”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja bën ndryshimin në pamje dhe se njeh as bashkëshorti: Kush është kjo?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e ekranit, Jonida Vokshi i është bashkuar trendit të momentit. Ajo ka prerë flokët me baluke dhe duket mjaft bukur me pamjen e re.

Ndryshimi është i dukshëm pasi nuk jemi mësuar ta shohim moderatoren të bëjë shumë eksperimente në pamjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)


Komentet në rrjet kanë qenë të shumta por ai që ka tëhequr më shumë vëmendjen është ai i bashkëshortit të saj, Besnik Krapi.

LEXO EDHE:  Kaja plagos Mahirin dhe i vendos kusht Arzus, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

LEXO EDHE:  "Bixhoz me dashurinë"/ Somja zbulon Shivain e rremë, ja çfarë do të ndodhë në serinë e sotme

Duke qenë se Jonida duket ndryshe aktori ka komentuar: “Kush është kjo?”

Më pas humori ka vazhduar mes saj dhe mikeshës së ngushtë e cila i drejtohet aktorit: “Gruaja jote Besnik.”

Ndërkohë Besniku shkruan: “E di more e di. E njofta prej kerrit”/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

Publikuar

-

Nga

VIDEO-“Femra të degjeneruara”/ Plas grushti mes vajzave në emisionin e Top Channel

“Aventurierët” është një nga emisionet që transmetohet në ekranin e Top Channel. Në këtë emision kemi parë shumë herë skena të dhunshme, ku konkurrentët zihen me njëri-tjetrin.

Këtë herë kanë qenë dy vajza që janë zënë me grushta gjatë transmetimit. Një skenë aspak e hijshme për tu parë e aq më pak edukative.

Komentuesit kanë shprehur kritikat e tyre të shumta duke e quajtur një emision aspak edukativ.

LEXO EDHE:  Melisa mëson se e ka motër Xhenetin, Kaja qëllon Xhengizin, ja ç’do ndodhë sot

LEXO EDHE:  Ertugrul/Mengy i dorëzon letrën Ilbilgesë, ç’është shkruar në të?

Gjithashtu ndjekësit theksojnë se ky është një nivel shumë i ulët i shoqërisë dhe se është një turp i madh. “Ç’na i nxirni këtu këto për të mësuar adoleshenca që kur të dalin në jetë këto gjëra të jenë normale ? Femra të degjeneruara😡”, është një nga komentet krahas videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

LEXO TE PLOTE