Connect with Us

“Mashtruese, jeni një grup hajdutësh”/ Kryemadhi në panik, fshin komentet e qytetarëve

Aktualitet

“Mashtruese, jeni një grup hajdutësh”/ Kryemadhi në panik, fshin komentet e qytetarëve

Publikuar

-

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi me anë të një postimi në rrjete sociale, ka zbuluar se ku do të jetë sot pasdite.

“Sot do të jem në Bolzano në një takim me shqiptarët, vëllezër dhe motra, që jetojnë dhe punojnë në Itali”, ka shkruar Kryemadhi, duke u bërë ftesë emigrantëve që të marrin pjesë në takim.

Mirëpo, ftesa e saj është pasuar nga reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer Kryemadhin edhe pse në faqen e saj të rrjetit social.

“Ik moj mashtruese ku ke fytyr ti të takosh kënd”, thuhet në një nga reagimet.

Ndërsa një tjetër e ironizon duke i thënë se “fola me ca miq në Itali, nuk e kishin idenë se kush jeni”.

LEXO EDHE:  Zbulohet ministri i Ramës që respektoi marrëveshjen me LSI/Kë vlerëson Kryemadhi

Nuk kanë munguar edhe kritikat nga emigrantët, të cilët i kanë kërkuar llogari me arsyetimin se politikanët kujtohen vetëm për votat.

“A nuk është vonë. Ku ishe deri tani? Pse pikërisht tani kur të vijnë emigrantët me votu ju dhe dy partitë që mendoni vetëm me ndërru vendet një herë një grup hajdutësh dhe një herë një grup tjetër. Kush vë pasuri më shumë do të vijë dita që parlamenti shqiptar të pastrohet”, shkruan një qytetarë.

Kryemadhi duket se është në panik, pasi menjëherë i ka fshirë komentet që e kritikonin nga faqja e saj.

CNA.al do të sjellë  reagimet e qytetarëve që trembën Kryemadhin, e cila në vend që t’u jepte përgjigje, zgjodhi t’i elimojë./CNA.al

 

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Koment

  1. sopiqoti

    19 Maj, 2019 at 10:22 am

    kryemadhi POLITIKANE ? vRIMA E FUNDIT E KAVALLIT ( ALLIAS GERNETA )

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Rama i përgjigjet Monika Kryemadhit/S’më duhet çfarë thua, reforma në arsim kaloi!

LEXO EDHE:  Loja me dy porta e Metës/ Plotëson nga frika mandatet që djeg Monika

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Meta gati të lërë mandatin/ Reagon Kryemadhi

LEXO EDHE:  Meta gati të lërë mandatin/ Reagon Kryemadhi

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: