Connect with Us

Deklaratat në “Opinion”/ Berisha zbulon gënjeshtrën e Ramës

Aktualitet

Deklaratat në “Opinion”/ Berisha zbulon gënjeshtrën e Ramës

Publikuar

-

rama dhe berisha

Ish kryeministri, Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka hedhur poshtë pretendimin e kryeministrit Edi Rama në studion e emisionit “Opinion” se ka firmosur kohët e fundit një kontratë me kompaninë e naftës Shell.

Sipas Berishës, kjo ishte një nga 33 gënjeshtrat e Ramës, pasi kompania në fjalë ka ardhur në Shqipëri që në vitin 2010.

Postimi i Berishës:

Ne serialin e 33 genjeshtrave qe tha ne emisionin “Opinion” Edvin Kristaq Mashtrimi, kjo eshte vetem njera prej tyre!

Andi Bejtja e pyeti:

LEXO EDHE:  Vizitat te të prekurit e tërmetit/ Boçi: Rama si Enver Hoxha, kërkon të bëjë heroin e kombit

Me thuaj nje investitor te vetem te huaj qe ka ardhur ne Shqiperi keto 6 vitet e fundit?

Rama, pasi perdridhetc genjen duke thene: Ka ardhur Kompania Shell!

Keto dite firmosem nje kontrate me te!

Kompania gjigante e naftes Shell ka ardhur ne Shqiperi qe ne vitin 2010. Fotot jane te dt 27 tetor te vitit 2012 dhe tregojne nje vizite time ne pusin e kompanise ne zonen e Shpiragut, me te cilin u gjeten rezerva te mira nafte te lehte! Sb./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

LEXO EDHE:  Vizitat te të prekurit e tërmetit/ Boçi: Rama si Enver Hoxha, kërkon të bëjë heroin e kombit

LEXO EDHE:  Rama takon Vuçiç/ Qendra e bisedimeve dialogu Kosovë-Serbi

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

LEXO EDHE:  “Rebelohet” Rama/ Paralajmëron administratën, hetim për vonesat e qëllimshme dhe rryshfetet

LEXO EDHE:  A u refuzua ftesa për darkë e Kryeministrit nga deputetët gjermanë?/ Ja si justifikohet Balla

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: