Foto+18/Modelja shqiptare lë nam në festivalin e Kanës, ekspozon gjoksin në tapetin e kuq – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

Foto+18/Modelja shqiptare lë nam në festivalin e Kanës, ekspozon gjoksin në tapetin e kuq

Publikuar

-

Modelja kosovare, Heidi Lushtaku e cila vazhdon karrierën si modele në shtetin zvicerian, ka marrë pjesë në  Festivalin Ndërkombëtar të Filmit ne Kane por i ka ndodhur një incident.

28-vjeçarja u shfaq e veshur me një fustan të gjatë dhe mjaft të hapur e cila i’a tregonte mjaft mirë format perfekte të trupit, ajo tregoi këmbët e gjata seksi, por që vëmendjen e mori gjoksi i saj pa sytjena, të cilin e ekspozoi krejtësisht duke treguar dhe thithkat.

LEXO EDHE:  “Nuk e kuptoja pse bota çmendej për një qesharake si unë”/ Modelja "shokon" me deklaratën

auto_primary_1b0327b385abc72070fac09e3bffbdaf1558077105.jpg

 

auto_28f136ec195069e841c581259def79171558077101.jpg

Kryesore Show Biz

“Gjoksi i madh ta shpif”/ Modelja e Playboy tregon “vështirësitë” që po kalon

Publikuar

-

E njohur për shkak të përmasave të mëdha të gjoksit të saj , modelja seksi e Playboy, Simone Holtznagel, ka rrëfyer se i ka ardhur në majë të hundës kjo gjë dhe se shprehet se gjoksi i madh ta shpif.

Ajo ka bërë me dije se ka zvogëluar gjoksin me anë të operacioneve duke bërë gjoks të përmasave normale.

LEXO EDHE:  “Nuk e kuptoja pse bota çmendej për një qesharake si unë”/ Modelja "shokon" me deklaratën

Sipas një postimi në Instagram Simone ka treguar se gjoksi i madh kishte bërë që ajo të kishte dhimbje, të mos ndihet rehat, sikurse ndihet tani pas operimit.

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-7152597/Playboy-model-Simone-Holtznagel-complains-large-E-cup-breasts.html

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Superheronjtë janë ata që e bëjnë punën e rëndësishme tani”/ Fjalimi i aktores i prek të gjithë

Publikuar

-

Performanca më e frikshme për këtë vit sigurisht që ishte “Bird Box” me Sandra Bullock i cili u klikua dhe u pa me miliona herë. Përtej aktrimit dhe filmave të mirë, aktorët na dhurojnë dhe fjalime emocionuese. Dhe ai i Bullock bëri plot njerëz të qajnë.

Ajo tregoi pse vendosi të pranonte rolin në filmin “Bird Box”, dhe shkaku ishin fëmijët e saj.

“E realizova Bird Box sepse fëmijët e mi më pyetën pse s’kisha bërë asnjëherë diçka për ta. Kështu që kur u njoha me Bird Box, e dija që kjo ishte një histori që duhet ta realizoja sepse ishte për familjen. Dhe kur mbarova filmin, shkova te fëmijët dhe i thashë, “Ja, mami e bëri këtë për ju. Edhe pse ju nuk mund ta shihni derisa të jeni 21 vjeç – sepse dukshëm një film për të qenit mama është një film horror – do e kuptoni kur ta shihni që nuk ka asgjë në botë që nuk do e bëja për ju.Dhe pasi mbarova, djali më pa me sytë e tij të mëdhenj, të bukur dhe më tha: “Mami, po flisja për filma me superheronj. Ato janë filmat që duhet të bësh. Superheronjtë janë ata që e bëjnë punën e rëndësishme tani.” Dhe pas kësaj, e dënova.”- përfundoi me shaka Sandra.

LEXO EDHE:  “Nuk e kuptoja pse bota çmendej për një qesharake si unë”/ Modelja "shokon" me deklaratën

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Pas fotove të tradhtisë/ Aktorja e njohur ndahet nga bashkëshorti pas dy vitesh martesë

Publikuar

-

E njohur në Shqipëri me rolin e “Halimes” në serialin Ertugrul , pas dy vitesh martesë, Esra Bilgiç është ndarë nga bashkëshorti i saj futbollisti Gokhan Tore. Ata u martuan në vitin 2017 me një dasmë përrallore kur mori pjesë edhe presidenti Erdogan.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat turke të cilët kanë parë se Esra dhe Gokhan kanë fshirë fotot e tyre me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

LEXO EDHE:  “Nuk e kuptoja pse bota çmendej për një qesharake si unë”/ Modelja "shokon" me deklaratën

Gjithashtu televizioni Kanal D ka publikuar fotot që vërtetojnë se Gokhan e ka tradhëtuar Esrën dhe sipas tyre kjo është arsyeja e ndarjes.Vetë çifti ka vendosur të mos prononcohet dhe thuhet se janë në proçes ndarjeje.

 

 

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet19:08 - 18 Qershor, 2019

A i ka mbajtur Presidenti Trump premtimet e bëra?

Ndërsa demokratët vazhdojnë përplasjen njëvjeçare për të parë se kush do të sfidojë Presidentin Donald Trump në zgjedhjet 2020, presidenti...

Aktualitet18:47 - 18 Qershor, 2019

Erdogan e quan “martir”/ Funerali i ish presidentit egjiptian, Mohamed Morsi

Ish presidenti egjiptian Mohamed Morsi, udhëheqësi i parë i zgjedhur në mënyrë demokratike në vend, i cili u detyrua më...

Aktualitet18:39 - 18 Qershor, 2019

Shtetet e Bashkuara ratifikojnë marrëveshjen e ekstradimit me Kosovën

Ministri i Drejtësisë në Kosovë, Abelard Tahiri, tha të martën se ka marrë një letër të nënshkruar presidenti i Shteteve...

Aktualitet18:26 - 18 Qershor, 2019

Gjoka bën deklaratën që nuk pritej: Më mirë që na ra Debreceni

Kukësi do të përballet me Debrecenin në turin e parë të Europa League dhe në kampin verilindor e kanë pritur...

Aktualitet19:48 - 17 Qershor, 2019

Ndërron jetë në sallën e gjyqit ish Presidenti i “Pranverës Arabe”

Mohamed Morsi, ish presidenti i  Egjiptit, i dalë pas lëvizjes së njohur si “Pranvera Arabe”, që rrëzoi nga froni presidencial...

Aktualitet19:04 - 17 Qershor, 2019

Vizitë në Sarajevë/ Palmer: Rusia po bllokon Ballkanin Perëndimor

Zëvendësi i ndihmësit të Sekretarit amerikan të Shtetit për Evropën, Matthew Palmer ka deklaruar se SHBA angazhohet për një raport...

Aktualitet18:37 - 17 Qershor, 2019

Vendimi pritet të shtyhet/ Mogherini: Çelja e negociatave të bëhet sa më shpejt

Federica Mogherini, përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikën e Jashtme edhe njëherë ka kërkuar nga vendet anëtare të BE...

Aktualitet18:31 - 17 Qershor, 2019

Maqedoni e Veriut, hidhet poshtë varianti i zgjedhjeve të parakohëshme

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev bëri të ditur të dielën në mbrëmje se nuk do të ketë zgjedhje të parakohëshme parlamentare...

Aktualitet18:18 - 17 Qershor, 2019

“I ke dhënë ndonjë gjë a si ke dhënë”/ Qytetari i ankohet drejtorit të Ramës se nuk ka marrë lekët e votave

Në audiopërgjimin nr.5, publikuar nga gazetari i “Bild”, zbulohet biseda mes drejtorit në ministrinë e Brendshme Arben Keshi me dy persona...

Aktualitet14:13 - 17 Qershor, 2019

Lëvizja pa viza/ Avramopoulos: Kujdes, BE do të marrë masa

Numri i hyrjeve legale të azilkërkuesve në BE po rritet. Veçanërisht persona nga Amerika Latine dhe Ballkani Perëndimor e kanë...

Aktualitet12:00 - 17 Qershor, 2019

Presionet dhe sinjalet/ Grindje serioze mes Iranit dhe Britanisë së Madhe

Edhe Britania e Madhe beson se Irani qëndron pas sulmeve ndaj dy anijeve. Kjo ka shkaktuar pakënaqësi në Teheran, i...

Aktualitet09:04 - 17 Qershor, 2019

Humb jetën një pushuese në Vlorë

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në plazhin e vjetër të Vlorës. Viktima është identifikuar si Shoha...

Aktualitet19:36 - 16 Qershor, 2019

BE damkos Rusinë për dezinformim

Gënjeshtra, teori komplotiste, #hashtag-e me urrejtje. Në zgjedhjet europiane të majit janë përdorur instrumenta dezinformimi me origjinë në Rusi, shprehet...

Aktualitet18:11 - 16 Qershor, 2019

Operacioni “Krasta”/ Jepet vendimi për Suela Mustën

Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën “Arrest shtëpie” për gazetaren Suela Musta e arrestuar nga policia gjatë operacionit të...

Aktualitet10:33 - 16 Qershor, 2019

Thaçi për L’Express/ Në Hagë shkoj vetëm si dëshmitar

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka folur  për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës në të përjavshmen francese “L’Express”. Ndër të...

Aktualitet10:27 - 16 Qershor, 2019

Negociatat me BE/ Zaev: Ne kërkojmë datën, jo anëtarësimin e menjëhershëm

Maqedonia e Veriut është njëri nga vendet e Ballkanit Perëndimor që mori dritën jeshile nga Komisionit Europian për të filluar...

Aktualitet12:33 - 15 Qershor, 2019

Marrëveshja Kosovë-Serbi/ Senatori amerikan: Vuçiç e di që do jetë e dhimbshme

Ron Johnson, senatori amerikan, ka thënë se e beson vullnetin e Presidentit të Kosovës Hashim Thaçi dhe Presidentit serb Aleksandër...

Aktualitet09:06 - 15 Qershor, 2019

Ballkani dhe krimet e luftës

Radioja kombëtare e Gjermanisë „Deutschlandfunk“ (DLF) me rastin e 20 vjetorit të fundit të luftës në Kosovë transmetoi disa reportazhe...

Aktualitet22:05 - 14 Qershor, 2019

Bllokohet puna në doganën e Kapshticës/ Serverat jashtë funksioni

Prej 6 orësh pika doganore e Kapshticës është jashtë çdo funksioni. Sipas informacioneve paraprake, serverat janë jashtë funksioni, ndërsa më...

Aktualitet18:50 - 14 Qershor, 2019

Emërohet shefi i hetimeve në Prokurorinë Speciale të Kosovës

Emërohet shefi i hetimeve në Prokurorinë Speciale pranë Gjykatës Speciale për Krimet e Luftës në Kosovë. Prokurori me francezo-amerikan Alex...

Aktualitet19:32 - 11 Qershor, 2019

Miratohet dorëheqja e Nikolla Gruevskit nga posti i deputetit

Parlamenti i Maqedonisë së Veriut ia miratoi dorëheqjen nga posti i deputetit Nikolla Gruevskit, ish-kryeministrit të arratisur në Hungari. Ky...

Aktualitet09:20 - 11 Qershor, 2019

Foto-AKU bën “namin” në pikat kufitare/ Sekuestrohen lëngje frutash, pije energjike dhe kripë

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit vijon me rigorozitet kontrollet e mallrave ushqimore në Pikat e Inspektimit Kufitar me qëllim parandalimin e...

Aktualitet19:06 - 10 Qershor, 2019

Greqia në zgjedhje të parakohëshme/ Pavlopulos pranon kërkesën e Tsipras për shpërndarjen e Parlamentit

Kryeministri grek, Aleksis Tsipras i ka kërkar Presidentit të Greqisë shpërbërjen e parlamentit grek për ta çuar vendin në zgjedhje...

Aktualitet23:06 - 9 Qershor, 2019

Vëllimi “Deti nuk ka portë”/ Ku mund ta gjesh heroin poetik të Aleksandër Çipës

Nga Josif Papagjoni -Për Aleksandër Çipën kam pasur një simpati, që rridhte brenda meje si ai mushti, së paku i...

Aktualitet22:49 - 9 Qershor, 2019

Nga përdorues kokaine tek gara për kryeministër/ Njihuni me Michael Gove

Pretendenti për kryeministër në Britaninë e Madhe, Michael Gove, ka dhënë një prononcim të çuditshëm për gazëtën prestigjoze “Daily Mail”....

Aktualitet21:05 - 8 Qershor, 2019

Ujë dhe gaz lotsjellës ndaj protestuesve/ Tensionohet situata tek Kuvendi

Është tensionuar situata tek Kuvendi. Protestuesit kanë hedhur shashka e kapsolla ndaj policisë. Ndërkohë që për të shpëndarë turmën, polica...

Aktualitet20:47 - 8 Qershor, 2019

Zhvendoset protesta/ Fillon marshimi drejt parlamentit

Dy orë nga protesta e opozitës që zhvillohet në sheshin përballë Kryeministrisë, tashmë marshimi ka nisur drejt Parlamentit. Teksa mbylli...

Aktualitet09:51 - 8 Qershor, 2019

Foto-Eksporti i produkteve shtazore/ Shqipëria nënshkruan memorandumin me Kinën

Shqipëria dhe Kina kanë nënshkruar një Memorandum Mirëkuptimi mes tyre për bashkëpunimin mbi importin dhe eksportin e produkteve ushqimore dhe...

Trending

Read previous post:
Ndryshimi i ligjeve të imigracionit/ Trump, i thotë jo Lotarisë Amerikane

Presidenti amerikan Donald Trump paraqiti të enjten planin e tij për reformimin e sistemit të imigracionit, duke thënë se do...

Close