Connect with Us

Elegancë dhe perfeksion/ Veshjet që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj

Fashion

Elegancë dhe perfeksion/ Veshjet që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj

Publikuar

-

Veshjet janë një aksesor i rëndësishëm në pamjen e njeriut ndaj dhe duhet t’i zgjedhim me shumë kujdes si dhe të informohemi mbi trendet më të reja që na sugjerojnë stilistët e famshëm.

Shumë prej stilistëve të njohur të shtëpisë së modës kanë rikthyer dhe një herë në modë kuadratat dhe ngjyrat e ndezura.

LEXO EDHE:  Foto/ Dua Lipa veshi një fustan aq të tejdukshëm sa fansat po çmenden!

Kombinimet e mëposhtme aktualisht janë trendi i kësaj pranvere dhe vere, prandaj duhet t’i keni patjetër pjesë të gardërobës tuaj.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  Mos i hekurosni rrobat!/ Rrudhat do jenë në modë këtë sezon

LEXO EDHE:  Kate Moss ka ftohtë...

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  7 kombinimet e veshjeve që duhet t’i provojmë para se të ikë dimri

LEXO EDHE:  Këto kombinime me xhinse nuk duhet t'i veshim kurrë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  Kate Moss ka ftohtë…

LEXO EDHE:  7 kombinimet e veshjeve që duhet t’i provojmë para se të ikë dimri

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: