Zbardhet lista/ Ja kandidatët e Bindjes Demokratike për Këshillin Bashkiak të Tiranës

Bindja Demokratike, forca e re politike në vend, do të garojë në zgjehdjet e 30 qershorit, për të marrë drejtimin e 26 bashkive në vend. Për bashkinë e kryeqytetit, Bindja Demokratike ka vendosur në garë përballë Veliajt, Arben Skënderin, një emër i njohur në skenën politike shqiptare si dhe ish-anëtar i kryesisë së Partisë Demokratike. … Continue reading Zbardhet lista/ Ja kandidatët e Bindjes Demokratike për Këshillin Bashkiak të Tiranës