“Si dy pika uji”/ Bella Hadid zbulon ngjashmërinë e “frikshme” me modelen e famshme – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

“Si dy pika uji”/ Bella Hadid zbulon ngjashmërinë e “frikshme” me modelen e famshme

Publikuar

-

Ajo njihet si një nga modelet më seksi të Holliwood-it. Bëhet fjalë për superyllin e pasarelave Bella Hadid.

Së fundmi fansat kanë vënë re një ngjashmëri të madhe mes saj dhe modeles së famshme Carla Bruni.

Por Carla Bruni ka vërtetuar të gjitha mendimet e fansave pasi ka postuar një foto krah Bella Hadid dhe duken njësoj si dy pika uji.

LEXO EDHE:  "A do më doni njësoj edhe kur të jem 75 vjeç"/ Alban Skenderaj habit fansat, zbulon si do duket pas shumë viteve

 

Aktualitet

Foto- Nicole Scherzinger “ngre” temperaturat/ 41 vjeçarja tregon linjat seksi me bikini

Publikuar

-

Duket se 41 vjeçarja Nicole Scherzinger nuk do të ndalet me pozat seksi.

Këngëtarja shfaqet me një palë të brendshme të bardha, të cilat nxjerrin në pah më së miri asetet e saj, në Instagram.

Për më tepër shihni fotogalerinë…

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Askush nuk e dinte/ Zbulohet anëtari i pestë i jurisë së “Kënga Magjike”

Publikuar

-

Në shtator të këtij viti bashkë me sezonin e ri të “E diela Shqiptare” do të nis edhe “Kënga Magjike” që siç është lajmëruar do të këtë ndryshime në mënyrën e votimit dhe gjithashtu edhe në jurinë e artistëve të rinj.

Deri tani është mësua se pjesë e jurisë do të jetë, Arben Skënderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi dhe Dalina Buzi.

LEXO EDHE:  Foto- Nicole Scherzinger "ngre" temperaturat/ 41 vjeçarja tregon linjat seksi me bikini

Ndërkohë ditën e sotme është zbuluar edhe anëtari i pestë i jurisë. Sipas ‘News31.al’, moderatori i njohur Enkel Demi do të ulet pranë anëtarëve të tjerë të jurisë për të gjykuar artistët e rinj./ Burimi:news31.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Irina Shayk nuk pyet per ndarjen/ Tregon format seksi me bikini

Publikuar

-

Prej disa javësh kryefjala e mediave ka qënë ndarja e modeles seksi Irina Shayk me aktorin Bradley Cooper.

Por duket se ajo e ka lënë pas këtë histori dhe ka ngritur temperaturat me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending