Është ndarë nga e dashura?/ Reperi bën lajmërimin e papritur – CNA
Connect with us

Life Style

Është ndarë nga e dashura?/ Reperi bën lajmërimin e papritur

Publikuar

-

Reperi i njohur nga Kosova Fero ka habitur të gjithë fansat me deklaratën e tij. Me anë të një videoje në Instastory Fero ka zbuluar se është ndarë nga e dashura e tij Arbenita.

“U zgjova këtë mëngjes dhe përshëndetje vajza nga sot e tutje jam beqar”-shkruan reperi.

Ende nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një ndarje apo çifti po bënë shaka pasi modelja seksi ka postuar në Insatstoryn e saj një emoji me fytyrë duke qeshur.

Fero dhe Arbenita vazhdojnë ta ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet socile dhe kjo i bëri të gjithë konfuzë.

Kuriozitete

“Fshihte telefonin, dhe dilte natën”/ 33 vjeçari zbulon tradhtinë e gruas pas dhjetë vitesh martesë

Publikuar

-

Nje histori e çuditshme ka ndodhur në Gjeorgji ku 33-vjeçari Seth Megow zbuloi se bashkëshortja e tij prej 10 vitesh, e tradhtonte përmes Facebook-ut dhe se sjellja e saj kishte nisur të ndryshonte.

Chrissy Megow kishte harruar llogarinë e saj hapur në kompjuterin e tyre dhe Seth gjeti mesazhe duke zbuluar se ajo e tradhëtonte prej 1 viti me dikë tjetër.

“Ne kishim një martesë të lumtur dhe i besonim njëri-tjetrit. U martuam kur ishin 19 vjeç, punuam bashkë kur ishim në kolegj, udhëtuam, bëmë 4 fëmijë të bukur, blemë shtëpi, kishim një marrëdhënie shumë të mirë dhe i mbështetëm ëndrrat e njëri-tjetrit”, u shpreh 33-vjeçari.

Seth tregoi se bashkëshortja kishte filluar ta mbante telefonin të kyçur dhe dilte natë vonë.

“Truri më thonte të shikoja faktet, ajo fshihte telefonin dhe disa herë në javë dilte natën. Por zemra më thonte se ajo kurrë nuk do më tradhëtonte”, tha Seth.

Burimi:https://ottawacitizen.com/news/world/man-finds-out-wife-is-having-multiple-affairs-after-peeking-at-her-facebook-account/wcm/59817a72-bea2-443d-83f9-af5e0f221367

 

 

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Vir rrëmben Anikën i maskuar si klloun, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Om djeg dorën gjatë festës. Monali i ofron ndihmë. Vir maskohet si klloun dhe i jep Anikës një dhuratë. Ajo tronditet kur sheh zilen. Vir rrëmben Anikën dhe thotë se ajo do bëhet e tij. Anika thërret Shivain. Ai i gjëmon. Vir e lë Anikën të lirë dhe ja mbath. Shivai lë Anikën të sigurt me Rudrën dhe shkon të gjejë kllounin. Rudra largohet pasi merr një mesazh për ndihmë nga Shivai. Vir përfiton nga situata dhe rrëmben Anikën. Vir i tregon Anikës se është vëllai i Zvetlanës. Zvetlana i ka kërkuar Virit ta ndihmojë për të marrë hak ndaj Shivait.

Vajzat e bukura janë pika e dobët e Virit dhe kur pa Anikën ai vendosi ta bëjë për vete. Gruaja misterioze ishte plani i Virit për të frikësuar Anikën. Shivai dhe Rudra kthehen në shtëpi ndërsa Vir shtiret sikur po kujdeset për Anikën. Anika i kërkon Shivait ta besojë se gruaja misterioze është rikthyer. Shivai kontrollon kamerat por në pamje shfaqet vetëm Anika. Ata vendosin të harrojnë ngjarjen dhe të festojnë. Vir paguan Monalin që të shtiret si bashkëshortja e tij. Anika dhe Shivai kalojnë momente romantike.

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vrasje të vogla/ Merve mëson se Serhan dashuron dikë tjetër, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Edip shkon në shtëpinë e Merves për t’i kërkuar llogari por e gjen shumë të tensionuar. Merve përlotet dhe i thotë Edipit se i ka mendimet e ngatërruara. Ai i ofron Merves mbështetje por ajo e përzë. Merve i thotë avokates se Serhan nuk do vërtet që ata të divorcohen prandaj do shtriren sikur e kanë nisur proçesin e divorcit. Merve kupton se Serhan nuk e dashuron. Avokatja lë të kuptohet se Serhan është dashuruar me dikë tjetër. Merve nuk arrin ta pranojë këtë të vërtet dhe thotë se Serhan nuk do e bënte kurrë. Ajo frikësohet kur avokatja i tregon për dyshimet e saj. Merve përgatit kekun e saj të famshëm dhe shkon për vizitë tek Oja.

Merve i thotë Ojas se do e largojë Edipin nga klubi. Ato i hedhin kunja njëra-tjetrës. Oja i tregon Merves se nuk ka frikë nga kërcënimet e saj dhe se e shkuara e ka bërë më të fortë. Oja shkon tek Edip dhe i thotë të mos heqë dorë. Edip i tregon Ojas se Serhan ndodhet në hotel. Oja shkon në hotel dhe i kërkon llogari Serhanit për largimin e tij. Serhan i kërkon Ojas ta deklarojnë lidhjen e tyre. Oja i kujton që ai nuk është divorcuar dhe kjo që po bëjnë është gabim.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LAJMET E FUNDIT

Aktualitet19:17 - 23 Maj, 2019

Kryetari i Parlamentit të Kosovës mohon çdo përfshirje në veprime kriminale

Kryetari i parlamentit të Kosovës, Kadri Veseli, hodhi poshtë të enjten çdo mundësi për përfshirje të tij në ndonjë rast...

Aktualitet20:57 - 22 Maj, 2019

Kosova kërcënon edhe Shqipërinë me taksë 100%

Ndërkohë që prej muajsh Kosova ka vendosur taksën 100 % për mallrat serbe, duke sjellë kështu një goditje në të...

policia e shtetit policia e shtetit
Aktualitet20:22 - 22 Maj, 2019

Foto/ “Aksioni” i çuditshëm kundër Policisë së Shtetit

Shpeshherë jemi mësuar të shohim aksione të Policisë së Shtetit në kapjen e personave të shpallur në kërkim. Në njoftimet...

Aktualitet19:42 - 22 Maj, 2019

Beogradi rol kyç në zgjedhjet në Veri të Kosovës

Beogradi ka luajtur rol vendimtar në zgjedhjet lokale në Veri të Kosovës. Por a ka gjasa për dorëheqje të reja?...

Aktualitet19:37 - 22 Maj, 2019

LDK dhe Vetëvendosje, bashkërendohen për të rrëzuar qeverinë Haradinaj

Lidhja Demokratike e Kosovës dhe lëvizja Vetëvendosje paralajmëruan të mërkurën se kanë filluar përgatitjet për një mocion mosbesimi ndaj qeverisë...

Aktualitet08:53 - 22 Maj, 2019

Zgjedhjet europiane/ Nervozitet në Berlin

Partitë në pushtet në Gjermani i ka zënë nervoziteti. Në zgjedhjet europiane ato do të humbasin. E qartë është kush...

Aktualitet19:44 - 21 Maj, 2019

Skandali i videos në”Ibiza”/ Kancelari i Austrisë përballë votës së mosbesimit

Kancelari Sebastian Kurz është duke u përgatitur për një votë mosbesimi. Oferta e tij për të shkarkuar ministrin e Brendshëm...

Aktualitet19:26 - 21 Maj, 2019

QUINT: Zgjedhjet në veri të Kosovës të qeta, por me problemet e së kaluarës

QUINT-i, ku bëjnë pjesë Franca, Gjermania, Italia, Britania e Madhe e SHBA thotë se në komunat me shumicë serbe shqetësues...

Aktualitet19:02 - 21 Maj, 2019

Presidenti Trump kërcënon Iranin me asgjësim

Për shkak të konfliktit mes Uashingtonit dhe Teheranit, situata në rajonin e Gjirit aktualisht është shumë e tensionuar. Tani Presidenti...

Aktualitet18:55 - 21 Maj, 2019

Kongresi nderon familjen e shqiptaro-amerikanit Harry Bajraktari

Një flamur që valoi një ditë mbi kupolën e Kongresit amerikan, iu dhurua veprimtarit shqiptaro-amerikan, Harry Bajraktari. Kjo ishte pjesë...

Aktualitet15:27 - 21 Maj, 2019

Shqipëria nuk duhet të ketë Akademi Shkencore

Profesor dr. Dritan Spahiu ka reaguar sot me një shkrim lidhur me çështjen e Akademisë së Shkencave në Shqipëri. Spahiu...

Aktualitet15:20 - 21 Maj, 2019

Skandali i Ibiza-s në Austri/ Sebastian Kurz përballet me votëbesim

Kancelari Sebastian Kurz është duke u përgatitur për një votëbesimi. Oferta e tij për të shkarkuar ministrin e Brendshëm ekstremist...

Aktualitet14:26 - 21 Maj, 2019

Frika nga një luftë e padëshiruar

Presidenti amerikan, Trump e kërcënon Iranin me asgjësim. Njerëzit në Iran kanë frikë nga shpërthimi i një lufte aksidentalisht. Atmosfera...

Aktualitet12:22 - 21 Maj, 2019

Integrimi drejt BE-së/ Hahn: Maqedonia e Veriut duhet të shpërblehet

Komisioneri për Zgjerimin në BE, Johannes Hahn në konferencën e bisedimeve ekonomike të Vienës, “Perspektiva e re për Maqedoninë e...

Aktualitet22:30 - 20 Maj, 2019

Korrigjimi i kufijve/ Thaçi: Nuk do të lejojmë të preket territori i Kosovës

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka sqaruar idenë e tij për korrigjimin e kufijve. Në studion e emisionit “Open” ai...

Aktualitet18:43 - 20 Maj, 2019

Humbën mbrëmë në Theth/ Gjenden turistët e huaj

Janë gjetur sot, tre turistët anglez, të humbur mbrëmjen e djeshmë në Theth. Ata ishin duke eksploruar zonat turistike malore...

Aktualitet16:55 - 20 Maj, 2019

Bllokohet 2.3 ton qumësht pluhur në Divjakë

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar 2.3 ton qumësht pluhur dhe 21 ton vaj palme në Divjakë. Sipas njoftimit të...

Aktualitet16:31 - 20 Maj, 2019

Anullohen fluturimet ajrore drejt Italisë, ja shkaku

Të gjithë pasagjerët të cilët kanë prerë biletat për të udhëtuar nesër drejt Italisë, duhet ta shtyjnë fluturimin e tyre...

Aktualitet15:40 - 20 Maj, 2019

“Linda 4 fëmijë, burri s’më donte se nuk bëja djalë”/25-vjeçarja rrëqeth me historinë e saj

Edhe pse është vetëm 25 vjeçe, ajo është nëna e katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djalë. Vajza nga Tirana...

Aktualitet21:28 - 19 Maj, 2019

Përfunduan zgjedhjet e jashtëzakonshme në veriun e Kosovës

Rreth 24 mijë e 600 votues nga rreth 58 mijë të regjistruar, apo 4 apo mbi 42 për qind e...

Aktualitet18:15 - 19 Maj, 2019

Amerikanët dhe talebanët shkëmbejnë akuza për situatën në Afganistan

Talibanët dhe zyrtarët ushtarakë amerikanë kanë akuzuar njëri-tjetrin në median sociale, për veprime kundër vendosjes së paqes në Afganistanin e...

Aktualitet14:37 - 19 Maj, 2019

Danas: Pushteti aktual i Serbisë do ta njohë Kosovën

Gazeta e Beogradit “danas” përmes një ankete të zhvilluar me qytetarë në Serbi, ka ardhur në përfundim se pushteti aktual...

presidenti i shba, donald trump presidenti i shba, donald trump
Aktualitet12:42 - 19 Maj, 2019

Alabama ndalon me ligj abortin/ Trump: Jam pro jetës

President i ShBA-së, Donald Trump ka reagaur gjithashtu lidhur me ndalimin e abortit që është bërë në shtetitn e Alabamës,...

Aktualitet09:51 - 19 Maj, 2019

Zgjedhjet, Kosova pengon Gjuriçin/ Serbët mbushin qendrat e votimit

Sot po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar komune në Veri të Kosovës. Zgjedhje kanë nisur të qeta që në...

Aktualitet08:25 - 19 Maj, 2019

Zgjedhjet në Veri të Kosovës/ Nis votimi

Procesi zgjedhor në katër komunat në veri të Kosovës, ka filluar në orën 07:00 ashtu siç ishte paralajmëruar. Aty votoi...

austria ne zgjedhje te parakoheshme austria ne zgjedhje te parakoheshme
Aktualitet21:59 - 18 Maj, 2019

Video-skandali i zv.Kancelarit/ Kryeministri austriak thërret zgjedhjet e parakohëshme

Kancelari austriak Sebastian Kurz bëri thirrje për zgjedhje të parakohëshme pas dorëheqjes së zëvendës kancelarit, që i dha fund koalicionit...

Aktualitet19:44 - 18 Maj, 2019

Iu zbulua lidhja me rusët/ Dorëhiqet zëvendës kancelari austriak

Zëvendës kancelari i Austrisë Heinz-Christian Strache dha dorëheqjen të shtunën. Vendimi vjen pasi dy gazeta gjermane, “Der Spiegel” dhe “Sueddeutsche...

Aktualitet16:44 - 18 Maj, 2019

Sherefedin Shehu thirrje demokratëve/ “Mos u bëni viktima të udhëheqësve pa princip”

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Sherefedin Shehu në një postim në rrjetet sociale ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të përfaqsuesve...

Trending

Read previous post:
Thaçi: Berlini as nuk hapi e as nuk mbylli ndonjë ide për marrëveshjen me Serbinë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha të mërkurën se takimi i Berlinit që u mbajt më 29 prill me nismën...

Close