E kuqe flakë/ Modelja shfaq format seksi në festivalin e Cannes – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

E kuqe flakë/ Modelja shfaq format seksi në festivalin e Cannes

Publikuar

-

Alessandra Ambrosio është një nga modelet më seksi të pasarelës. Modelja ka tëhequr vëmendjen  e të gjithë paparacëve.

E veshur me një fustan të kuq që i tregon të gjithë format e saj, Alessandra Ambrosio ka bërë që të gjithë t’i kthejnë sytë tek ajo gjatë festivalit të Cannes.

Engjëlli i Victoria Secret’s i ka mahnitur të gjithë gjatë parakalimit të saj me premierën e filmit “Les Misérables”.

Aktualitet

Foto- Nicole Scherzinger “ngre” temperaturat/ 41 vjeçarja tregon linjat seksi me bikini

Publikuar

-

Duket se 41 vjeçarja Nicole Scherzinger nuk do të ndalet me pozat seksi.

Këngëtarja shfaqet me një palë të brendshme të bardha, të cilat nxjerrin në pah më së miri asetet e saj, në Instagram.

Për më tepër shihni fotogalerinë…

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Askush nuk e dinte/ Zbulohet anëtari i pestë i jurisë së “Kënga Magjike”

Publikuar

-

Në shtator të këtij viti bashkë me sezonin e ri të “E diela Shqiptare” do të nis edhe “Kënga Magjike” që siç është lajmëruar do të këtë ndryshime në mënyrën e votimit dhe gjithashtu edhe në jurinë e artistëve të rinj.

Deri tani është mësua se pjesë e jurisë do të jetë, Arben Skënderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi dhe Dalina Buzi.

Ndërkohë ditën e sotme është zbuluar edhe anëtari i pestë i jurisë. Sipas ‘News31.al’, moderatori i njohur Enkel Demi do të ulet pranë anëtarëve të tjerë të jurisë për të gjykuar artistët e rinj./ Burimi:news31.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Irina Shayk nuk pyet per ndarjen/ Tregon format seksi me bikini

Publikuar

-

Prej disa javësh kryefjala e mediave ka qënë ndarja e modeles seksi Irina Shayk me aktorin Bradley Cooper.

Por duket se ajo e ka lënë pas këtë histori dhe ka ngritur temperaturat me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me një palë bikini ngjyrë blu.

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending