“A e gjeni dot këngën që luhet në piano?”/ Modelja australiane “çmend” rrjetin – CNA
Connect with us

Kryesore Show Biz

“A e gjeni dot këngën që luhet në piano?”/ Modelja australiane “çmend” rrjetin

Publikuar

-

Jem Wolfie njihet për postimet provokative që hedh në rrjetet sociale. Modelja ka provokuar fansat e saj në Instagram duke hedhur një video ku shfaqet krejtësisht nudo, vetëm me tanga.

“A e gjeni dot titullin e kësaj kënge”-shkruan modelja krahas videos.

Modelja australiane ka 2.4 milionë ndjekës në Instagram dhe bën gjithnjë postime provocative duke shfaqur të pasmet e saj.

LEXO EDHE:  Çfarë duhet të vishni pas të 30-tave? Zbuloni disa modele të duhura për ju

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jem 🐺 Wolfie (@jemwolfie) on

Aktualitet

“Nuk mbaj mend asgjë”/ Genc Prelvukaj e “djeg” në dasmën e të vëllait

Publikuar

-

Dita e djeshme ka qenë shumë e veçantë për reperin Genc Prelvukaj, pasi vëllai i tij Orges u martua me partneren e tij.

Reperi ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me këngëtaren Eni Koçi dhe duken sikur e kanë tepruar paksa me pijen.

“Deri këtu, pastaj nuk mbaj mend asgjë”, shkruan reperi karahas fotos. Ndërkohë Eni në koment i shkruan se është e habitur që mban mend edhe aq.

LEXO EDHE:  Po dëgjohen kudo/ 15 këngët shqiptare më të klikuara dhe më të pëlqyera për këtë sezon vere

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës/ I tregon të gjitha linjat e trupit në fustanin e tejdukshëm

Publikuar

-

Ylli televiziv Megan Barton Hanson është përfolur shumë nga mediat për lidhjet e saj me vajzat e tjera të showbizit.

Por duket se kjo nuk i intereson aspak. Së fundi Megan i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamjen e saj.

Bukuroshja e televizionit shafqet shumë joshëse me flokët e saj me nuancë rozë. Por ajo që ka tërhequr gjithë vëmendjen e paparacëve është fustani i saj, i cili nuk i lë shumë vend imagjinatës.

LEXO EDHE:  Po dëgjohen kudo/ 15 këngët shqiptare më të klikuara dhe më të pëlqyera për këtë sezon vere

Qartazi mund të dallohen të gjitha linjat e saj trupore./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

E pabesueshme! Modelja e famshme tregon linjat perfekte 6 javë pas lindjes

Publikuar

-

Para 6 javësh, modelja e famshme Abbey Clancy është bërë nënë për herë të katërt.

33 vjeçarja ka treguar linjat e saj perfekte, gjatë pushimeve në Portugali.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini ngjyrë të bardhë dhe duhet thjesht mahnitëse./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending