Vrasje të vogla/ Tajlan mëson lidhjen e Pelinit me profesorin, ja ç’do ndodhë sot – CNA
Connect with us

Life Style

Vrasje të vogla/ Tajlan mëson lidhjen e Pelinit me profesorin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Pelin fton Merven të bisedojnë. Merve kërcënon Pelinin se do i tregojë Tajlanit rrëfimin e dashurisë së profesorit të cilin e ka regjistruar në telefon. Pelin ja thyen telefonin Merves në sy të Tajlanit. Profesori shkon të bisedojë me Tajlanin dhe i tregon që ai dhe Pelin janë të dashuruar. Tajlan rreh profesorin. Pelin përpiqet t’i ndajë. Tajlan e hedh nga shkallët profesorin. Profesori largohet. Pelin shkon tek Merve dhe i lutet ta bashkojë me Tajlanin. Merve telefonon Tajlanin dhe i thotë se profesori është manjak dhe të njëjtën gjë ja ka bërë edhe asaj. Tajlan pajohet me Pelinin. Profesori vendos të largohet nga Sarmashëku.

Pelin ja kthen shtëpinë Merves. Oja takohet me Serhanin dhe i thotë se ata nuk mund të jenë bashkë. Ajo pranon se është dashuruar marrëzisht me të. Serhan i kërkon ta jetojnë dashurinë e tyre por Oja i thotë se ka frikë. Serhan vendos të mos e hapë më këtë çështje dhe largohet i mërzitur. Merve rikthehet në shtëpinë e saj dhe njofton Serhanin. Merve është e lumtur që e mori sërish pushtetin. Serhan nxehet me Merven dhe e pyet pse është e fiksuar pas shtëpisë. Tajlan gëzohet që u kthye në shtëpinë e tij por Pelin nuk është e lumtur. Oja i fton mikeshat për darkë. Ajo dhe Edip kanë bërë plan t’i përplasin të vërtetën në fytyrë Merves, Pelinit dhe Arzus.

Aktualitet

“S’je ti e bukur”/ Aulona Musta “shpërthen” keq ndaj ndjekësit

Publikuar

-

Moderatorja Aulona Musta është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Pothuajse çdo moment të ditës së saj ajo e ndan me në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundi moderatorja ka publikuar një foto ku krahas saj shkruan: “Eshte tmerr i madh te dalesh me mua per kafe…pasi do te ta “nxi” jeten duke t’u lutur te cohesh te me besh foto, do vazhdoj te ta “nxi” duke te te larguar deri ne 1 km nga vendi i kafese me pretekstin “ja sa te gjejme nje vend tamam, se keto s’jane gje… nxirja vazhdon me fazen merr 123456789 poza qe ndryshojne ne asgje nga njera tjetra…per ta mbyllur me nxirjen me te keqe, ate te padurueshmen momenti kur shikon fotot dhe me turinjte e varur thua: “pfff s’me pelqen asnjera”, nderkohe qe personi qe ke perball dhe qe harxhoi gjysmen e kohes se kafes me ty, pasi degjon kete fjali eshte gati te te hedhi para makines se pare qe eshte duke kaluar… (Sot ky njeriu ishte mami, zakonisht eshte burri 🤣🤣🤣)”.

LEXO EDHE:  Ngjarje e rëndë/ Ish-futbollisti vritet pranë shtëpisë së tij

Pas këtij statusi, një nga ndjekësit e saj ka komentuar duke ofenduar moderatoren: “Je ti e pa bukur”. Por duke njohur karakterin e Aulonës ky koment nuk ka kaluar pa replikë nga ana e saj e cila i kthehet: “Tha një kokëcepsh”.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Pamje magjike/ Fotot mahnitëse nga “ajri” që do t’ju lënë gojëhapur

Publikuar

-

Fotot e shkrepura në momentin e duhur janë tepër mahnitëse për syrin e njeriut. “BrightSide” ka listuar 11 fotot më të bukura të kapura nga ajri dhe më pas i ka bashkuar në albume, duke servirur pamje magjike.

Për më tepër shijoni imazhet e mëposhtme…
LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Sot të gjithë me sytë nga qielli/ Çfarë do të ndodhë gjatë mesnatës?

Publikuar

-

Sot do të jetë një natë e veçantë për adhuruesit e eklipseve. Eklipsi i Hënës pritet të ndodhë në orën 22:00 i cili do të jetë tërësisht i dukshëm në të gjithë Italinë.

Ndërsa momenti më i rëndësishëm konsiderohet ora 23:30, momenti kur Hëna do të errësohet tërësisht nga hija e Tokës dhe do te zgjase deri në orën 2 të mëngjesit.

LEXO EDHE:  Ngjarje e rëndë/ Ish-futbollisti vritet pranë shtëpisë së tij

Edhe pse bëhet fjalë për një eklips të pjesshëm Hëna gjithsesi do të duket kuqe. Fenomeni mund të shihet me sy të lirë pa patur nevojën e syzeve të veçanta.

 

LEXO TE PLOTE
Reklama
Reklama

Trending