Connect with Us

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë i lënë të gjithë pa fjalë me veshjet e tyre mahnitëse në tapetin e kuq

Fashion

Festivali i Kanës/Yjet e kinemasë i lënë të gjithë pa fjalë me veshjet e tyre mahnitëse në tapetin e kuq

Publikuar

-

Festivali i 72-të i Kanës është hapur ditën e djeshme dhe sic e do tradita në tapetin e kuq parakaluan disa nga yjet e njohur të kinemasë botërore.

Ajo që mori të gjithë vëmendjen ishte aktorja Eva Longoria  me fustanin rozë elegant me të cilin dukej sharmante.

Por jo vetëm Eva, lista e personazheve të njohur publikë që shkëlqyen është e gjatë, kështu që iu ftojmë që t’i shihni në vijim.

LEXO EDHE:  Horoskopi javor/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Rikujtojmë se në një hark kohor prej 10 ditësh, pra deri më datën 25 maj do të prezantohen disa nga produksionet e filmit më të vlerësuara në gjithë globin.

Eva Longoria

Selena Gomez

Elle Fanning

Javier Bardem dhe Charlotte Gainsbourg

Andreea Sasu, Jeremy Meeks dhe Adam Abaida Atarshi 

Tilda Swinton

Izabel Goulart 

Alessandra Ambrosio

Julianne Moore

Chloe Sevigny dhe Selena Gomez

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  Festivali “Jazz in Albania 2015”, në mbrëmjen e fundit

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja shqiptare lë nam në festivalin e Kanës, ekspozon gjoksin në tapetin e kuq

LEXO EDHE:  Si ia bëjnë yjet që duken një mrekulli në tapetin e kuq?

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  Foto/ Të bukura dhe tërheqëse pas shumë vitesh!

LEXO EDHE:  Si ia bëjnë yjet që duken një mrekulli në tapetin e kuq?

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: