Connect with Us

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Fashion

“Pantallona striptistesh”/Trendi i fundit nuk lë shumë vend për imagjinatën

Publikuar

-

Faqja online e njohur për veshjet e saj ekstravagante ,Fashion Nova, ka publikuar trendin më të ri të veshjeve të cilat quhen pantallonat e “tejdukshme” ku në pjesën e poshtme janë me një copë të tejdukshme, dhe sipër tek pjesa e të pasmeve janë të çara,dhe kushtojnë vetëm £19. Por ky trend ka shkaktuar pakënaqësi tek blerësit.

LEXO EDHE:  Kjo është ngjyra e thonjve që do të bëjë namin këtë verë

Klientët i quajnë si “pantallona striptistesh”, dhe shtojnë se çfarë kuptimi ka që të veshësh pantallona të tilla kur mund të dalësh me bikini.

 

Burimi:http://www.ladbible.com/funny/viral-new-stripper-trousers-dont-leave-much-to-the-imagination-20190508?c=1557309643012&fbclid=IwAR1vemQglF0koL7L56zPsKvQVTvS1ZNYi2YYO77DrFjUZLRVJlHyYviOryc

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  6 trendet e dasmave që do të fillojnë të zhduken deri në vitin 2021

LEXO EDHE:  Bëni gati valixhen! Në cilin vend do të udhëtoni në 2019 sipas Horoskopit?

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  12,000 njerëz po mbajnë rradhën për pantallonat 50 dollarëshe

LEXO EDHE:  Këtë verë në trend çantat e vogla

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  “Largohu nga vendi ynë, budallaçkë!” Era Istrefi reagon ndaj komenteve ofenduese të grekëve mbi foton me shqiponjë

LEXO EDHE:  U zu me grushta për një vend parkimi, aktori i famshëm dhe xhaxhai i Hailey Baldwin arrestohet

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: