Connect with Us

“Nuk do të dilja kurrë me një mashkull të martuar”/ Modelja flet pas tradhtisë nga partneri

Aktualitet

“Nuk do të dilja kurrë me një mashkull të martuar”/ Modelja flet pas tradhtisë nga partneri

Publikuar

-

Ish-miss Universe, Olivia Culpo është përfolur shumë rreth jetës së saj private. Pas ndarjes nga ish-partneri i saj Danny Amendola modelja ka treguar se shumë nga yjet e famshëm që janë të martuar ose janë në një lidhje e kanë ngacmuar duke i dërguar mesazhe në rrjetet sociale.

Gjatë intervistës së saj për ‘The Jenny McCarthy Show’, modelja u shpreh: “E dini se sa shumë persona dua të largoj nga jeta ime? Nuk ka asgjë që më shqetëson më shumë se sa një person që më shkruan në rrjete sociale.

LEXO EDHE:  Lidhje intime?/Gruaja nga Tirana i nxin jetën koleges së burrit, ja kërcënimet

Ne rradhë të parë, kjo është arsyeja kryesore që nuk do dilja kurrë me dikë, aq më tepër nëse je i martuar ose në një lidhje”.

Culpo gjithashtu ‘kërcënoi’ në një farë mënyre se do të ekspozonte emrat e shumë yjeve të ‘Hollwood’, duke i dhënë partnereve të tyre një arsye për t’u larguar.

Kujtojmë se Olivia dhe Danny qëndruan në një lidhje për disa vite, por vetëm pak kohë më parë u ndanë për shkak të një tradhtie të partnerit të saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Të famshmit që nuk kanë marrëdhënie të mira me deodorantin

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja sllovake nuk “përmbahet” në rrjetet sociale

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Fotot e saj pushtojnë rrjetin, kjo është femra më joshëse që keni parë

LEXO EDHE:  Foto+18/Modelja sllovake nuk “përmbahet” në rrjetet sociale

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: