Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Bavja e lë Rudrën, Somja rikthehet, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Bavja e lë Rudrën, Somja rikthehet, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Anika mëson se Rudra ka bombë në xhaketë. Ajo sulmon Zvetlanën. Shivai dhe Om shpëtojnë Rudrën. Om vendos ta përzë Zvetlanën nga shtëpia por Shivai e ndalon pasi nuk do që ai të mësojë se Texh është i përfshirë në tragjedi. Rudra zihet me Bavjan. Ajo ofendohet nga Rudra dhe e lë punën. Zvetlana i thtoë Shivait se do largohet pasi e ka kuptuar që nuk i bën dot dëm vëllezërve Oberoi. Ajo i jep kasetën e tragjedisë por ka përgatitur një tjetër plan. Shivai njofton familjarët se Zvetlana do largohet.

Ai i thotë Anikës se nëse atij i ndodh diçka ajo do e mbajë familjen të bashkuar. Anika i thotë se bashkë do e kalojnë çdo problem. Shivai vendos të rikthehet në Shivain e vjetër për të hequr qafe Zvetlanën. Om shkon jashtë vendit për ekspozitën e tij të pikturave. Gori e ndihmon të bëhet gati dhe kalojnë disa çaste romantike. Manav i tregon Rudrës se ai nuk është martuar me Bavjan. Somja rikthehet në shtëpinë Oberoi. Ajo i premton Rudrës se do e rikthejë Bavjan.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tifozja më “hot” e Instagramit/ Njihuni me “bishën ruse” që përvëlon me fotot e saj

Publikuar

-

Nga

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat e saj perfekte si dhe për fotot fanatstike që ndan në Instagram.

Ajo njihet gjithashtu si një modele fitnesi si dhe një nga yjet e Instagramit. Famën e saj dhe 2.5 milionë ndjekës ajo i arriti duke pozuar shumë seksi në rrjetet sociale.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

Publikuar

-

Nga

Një “zjarr” si Kelly Galle/ Fotot më magjepsëse të yllit të pasarelave

Kelly Galle është një nga modelet më seksi të pasarelave. Kelly ka një trup tejet të tonifikuar dhe këtë e tregon në të gjitha fotot e saj me bikini.

Këmbë të tonifikuara dhe bark me muksuj, modelja ka trupin që çdo femër do të dëshironte.Bukuroshja është një nga modelet e Victoria Secret dhe nuk ndalet së provokuari me fotot e saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më fantastike të Devin Brugman

Publikuar

-

Nga

Modelja më provokuese e momentit/ Fotot më fantastike të Devin Brugman

Devin Brugman është një modele amerikane e cila ka pushtuar Instagramin me fotot e saj provokuese. Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në rrjetet sociale të cilëve iu dhuron poza të nxehta.

29 vjecarja është një modele e famshme në Amerikë, por jo vetëm, sepse ajo njihet edhe si sipërmarrëse dhe blogere.Ndër të tjera, ajo është e njohur dhe në botën e futbollit amerikan, për shkak se në vitin 2013 ajo ka qenë e lidhur me Greg Little. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE