Nesër vendimi i gjykatës/ Fahri Balliu kërkon ndihmë për lirimin e djalit

Ditën e djeshme, gjatë përplasjes së banorëve të Astirit me Policinë e Shtetit, tek Unaza e Re, u shoqërua në Komisariatin nr. 6  deputeti mandatdjegur i listës Basha, Klevis Balliu, të cilit në mbrëmje ju komunikuar masa e arrestit. Shoqërimi dhe më pas arrestimi i tij u bë ndërsa prej disa muajve ishte në krye … Continue reading Nesër vendimi i gjykatës/ Fahri Balliu kërkon ndihmë për lirimin e djalit