Connect with Us

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana martohet me Abajin, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bixhoz me dashurinë/ Zvetlana martohet me Abajin, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Shivai dhe Anika mbeten vetëm në shtëpi dhe kalojnë moment intime. Abaj gjen provën që kërkonte dhe mëson se ai që ka ndezur zjarrin ka qenë Texhi. Abaj ja prish lumturinë familjes Oberoi dhe i akuzon për vrasjen e babait të tij. Ai deklaron para të gjithëve se është një Oberoi. Gjyshja tregon padrejtësinë që Texh dhe Shakti i kanë bërë babait të Abajit. Zvetlana ja merr Abajit provën që ai ka kundër familjes Oberoi. Gjyshja ndihet fajtore që ka mbajtur anën e Texhit dhe Shaktit dhe kërkon të rikthejë në shtëpi Abajin. Shivai i kërkon Abajit të rikthehet në shtëpinë Oberoi. Texh inatoset me Shivain dhe nuk dëshiron që Abaj të rikthehet. Shivai, Om dhe Rudra e pranojnë Abajin si vëllain e tyre. Abaj prezanton Zvetlanën si bashkëshorten e tij.

Shivai e përzë Zvetlanën nga shtëpia. Zvetlana kërcënon Shivain se do e nxjerrë në televizor videon ku Texh i vë zjarrin fabrikës. Shivai vendos që Zvetlana të qëndrojë në shtëpinë Oberoi por Anika e kundërshton. Zvetlana përpiqet të lëndojë Anikën. Anika, Gori dhe Bavja bëjnë plan për të shkatërruar Zvetlanën. Zvetlana mëson planin e tyre dhe i bën keq Gorit. Anika e turpëron Zvetlanën para të gjithëve. Rudra përzë Zvetlanën nga shtëpia por ajo betohet se do hakmerret. Zvetlana kërcënon se do vrasë Rudrën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Publikuar

-

Nga

E shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme/ Ylli i televizionit provokon ndjekësit

Ylli i televizionit, Lauren Goodger ka çmendur ndjekësit e saj me format tejet shpërthyese. Lauren ka provokuar meshkujt teksa pozon e shtrirë në shtrat vetëm me të brendshme.

Menjëherë pas publikimit të fotos komentuesit kanë vërshuar me komplimentat e tyre, duke nxjerrë edhe një herë në pah linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se modelja është komentuar shumë për operacionet plastike, por duket se nuk i interesojnë shumë që shumica e ndjekësve e sulmojnë për këtë arsye.

LEXO EDHE:  Sema akuzon Arzun për vrasjen e Rëzait, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Gori deh të gjithë familjen për planin e saj, ja ç’do ndodhë sot

 

 View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Goodger (@laurengoodger) on

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Komunikimi gjëja më e rëndësishme/ Këto shenja të horoskopit janë dëgjues të mirë

Publikuar

-

Nga

Luani

Duke qenë se është një nga shenjat e zjarrit, do të mendoni se i pëlqen vetëm të dëgjohet nga të tjerët, por Luani mund të jetë dhe shumë dëgjues i mirë.Në të shumtën e ratseve Luani trajtohet si udhëheqës si në shoqëri apo edhe në marrëdhënie, por di gjithashtu ti falë siguri partneres së tij dhe të jetë i qetë dhe i qëndrueshëm.

GaforrjaPër të qenë të sinqertë, Gaforrja është një nga shenjat e zodiakut më emocionuese. Ata krijojnë një lidhje shpirtërore shumë të ngushtë me njerëzit që i rrethojnë, sidomos me partnerin apo partneren e tyre.Janë shumë të ndjeshëm ndaj dhe në komunikim mundohen të jenë sa më të kujdesshëm në mënyrë që të mos e lëndojnë personin që kanë në krah.

LEXO EDHE:  Sema akuzon Arzun për vrasjen e Rëzait, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

LEXO EDHE:  Bixhoz me dashurinë/ Gori deh të gjithë familjen për planin e saj, ja ç’do ndodhë sot

Akrepi

Kjo shenjë e urren pritjen. Nëse doni ti tregoni diçka mos e bëni të presë shumë pasi në krahasim me shenjat e tjera për Akrepin komunikimi është shumë i rëndësishëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Publikuar

-

Nga

Një person hyn në shtëpinë e saj/ Këngëtarja e famshme e frikësuar: “Do ti këpusë kokën burrit tim”

Këngëtarja Katy Perry është shprehur se ndihet shumë e frikësuar pasi një burrë ka hyrë në oborrin e shtëpisë së saj. Për këtë arsye ajo ka kërkuar një urdhër ndalimi për personin që e ka sulmuar dhe e ka përndjekur.

Ky urdhër është një masë sigurie për familjen e saj, bashkëshortin Oralndo Bloom, djalin e tij Flyn si dhe për vajzën e porsalindur Daisyn.Në dokumentet e gjykatës thuhet se këngëtarja ka marrë urdhrin kundër një burri të quajtur, William, i cili shkeli në pronën e saj.Katy ka treguar se personi në fjalë ka kaluar gardhin e shtëpisë së saj në Beverly Hills në 8 shtator, ndërkohë që ajo ndodhej brenda bashkë me Orlandon dhe Daisyn. “William” ka kërcënuar edhe më parë Orlandon në “Tëitter” dhe Katy ka pranuar se ndihet e rrezikuar për shkak të tij.

LEXO EDHE:  Sema akuzon Arzun për vrasjen e Rëzait, ja ç’do ndodhë sot në Xhenet

LEXO EDHE:  Xhenet ja përplas të vërtetën në fytyrë Arzus, Kaja bën të papriturën, ja ç’do ndodhë sot

“Ëilliam ka bërë kërcënime në Tëitter duke shkruar se dëshiron t’i këpusë qafën Orlandos dhe më ka sharë mua në postime të ndryshme. Ai ka hyrë në pronën time dhe përbën një rrezik të vërtetë për të gjithë ne”, ka thënë Katy sipas dokumenteve të gjykatës.“Jam shumë e frikësuar se ai mund të ketë armë me vete. Jam e frikësuar për sigurinë time, të partnerit tim, fëmijës sim të sapolindur, familjes dhe miqve tanë”, është shprehur këngëtarja. Ky urdhër ndalimi ndaj burrit në fjalë do jetë i përkohshëm./ CNA.al

LEXO TE PLOTE